• خانه
  • ورزشی
  • صحبت دوغ و ماست نیست، همه‌چیز تقصیر فضای مجازی است
کد خبر : 88477
/ 06:50
واکنش کدخدامنشانه و عجیب رئیس فدراسیون بسکتبال درباره حواشی پیش‌آمده

صحبت دوغ و ماست نیست، همه‌چیز تقصیر فضای مجازی است

رئیس فدراسیون بسکتبال وجود فضای مجازی را دلیلی برای دامن‌زدن به حاشیه‌های اخیر این رشته و اختلاف بین ملی‌پوشان و سرپرست تیم ملی می‌داند.

صحبت دوغ و ماست نیست، همه‌چیز تقصیر فضای مجازی است

شهرآرا آنلاین - هفته قبل بود که انتشار مصاحبه‌ای از یکی از ملی‌پوشان بسکتبال که برخی کمبودهای موجود در اردوی تیم ملی را بازگو کرده بود، با واکنش تند مدیر تیم‌های ملی همراه شد. موج بعدی اعتراض دسته‌جمعی ملی‌پوشان بسکتبال بود که با مصاحبه تند حامد حدادی آغاز شد و سپس سایرین هم در صفحه‌های شخصی خود در اینستاگرام با کنایه درباره شام اضافه یا خوردن مک‌دونالد در سفرهای خارجی به اظهارات سرپرست تیم ملی واکنش نشان دادند.

رامین احمدی‌طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال، نیز برای خاتمه‌دادن به این قائله وارد شد و تمام مشکلات را بر گردن فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی انداخت!

 

صحبت از دوغ و ماست در شأن تیم ملی نیست

من در یک هفته اخیر دراین‌باره صحبتی نکردم، چون نمی‌خواستم به حاشیه‌ها دامن بزنم. از نظر من صحبت‌کردن از دوغ و ماست در شأن تیم ملی نیست. ما متخصص تغذیه‌ای در تیم ملی داشتیم که با نظر او برنامه هفتگی غذایی بازیکنان را تنظیم می‌کردیم. اصلا بحث صرفه‌جویی مطرح نبود و حتی هر بازیکنی خارج از آن برنامه غذایی هر چیزی که درخواست می‌کرد، برایش تهیه می‌شد.

 

گفتم هر کمبودی دارید، به خودم بگویید

بازیکنان در تهران در هتل المپیک حضور داشتند و امکانات برایشان مناسب بوده است. بارها به حامد حدادی و صمد به‌عنوان بازیکنان باتجربه تیم ملی گفته بودم که اگر ملی‌پوشان هر کمبودی دارند، به ما بگویند تا برایشان فراهم کنیم. این حرف‌ها اصلا نباید به رسانه‌ها کشیده می‌شد و این‌طور به آن دامن می‌زدند. شاید هم تاکنون کمبودی وجود داشته است، چون این اتفاق ممکن است هر جایی رخ دهد؛ اما با همکاری بازیکنان خیلی زود حل‌وفصل شده است.

 

شاید یک روز با اتوبوس زودتر برسیم

در بحث سفرهای خارجی هم شرایط همین‌گونه بوده است و سعی کردیم بهترین امکانات را برای بازیکنان فراهم کنیم. برخی مسائل اصلا نباید رسانه‌ای شود. مثلا شرایط خاصی پیش می‌آید که شاید با اتوبوس زودتر به تمرین برسیم و همه همکاری می‌کنند و آن روز با اتوبوس می‌رویم. این‌ها صحبت‌های درون‌خانوادگی است و نباید به بیرون درز کند، چون شکل خوبی ندارد.

 

سرپرست تیم ملی با بازیکنان رفیق است!

مسعود قاسمی به‌عنوان سرپرست تیم ملی با بازیکنان رابطه خوبی دارد و با آن‌ها رفیق است. الان هم که این صحبت‌ها مطرح شده است، اختلافی بین او و بازیکنان تیم ملی نیست. امان از این فضای مجازی که باعث شد برخی حاشیه‌ها به وجود بیاید. مطمئن باشید که این حاشیه‌ها تأثیری روی تیم ملی نخواهد گذاشت.

 

درمان حدادی زیر‌نظر فدراسیون است

حامد حدادی با مصدومیت دست‌وپنجه نرم می‌کند. البته درمان او زیرنظر فدراسیون پیگیری می‌شود و این‌روزها نیز او زیرنظر بدن‌ساز در سالن فدراسیون خودش را آماده می‌کند. از وضعیت باشگاهی‌اش خبری ندارم؛ اما با شروع اردوی تیم ملی می‌تواند مثل همیشه کنار سایر بازیکنان حضور داشته باشد. صمد نیکخواه‌بهرامی هم که در آمریکاست و مراحل قرارداد باشگاهی‌اش را طی می‌کند.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی