کد خبر : 88503
/ 07:48
رئیس شورای شهر مشهد:

شورای شهر به ماندن تقی زاده خامسی اميدوار است

محمدرضا حیدری: برای تعیین تکلیف وضعیت شهرداران بازنشسته کلان‌شهرها، استفساریه‌ای از سوی وزارت کشور به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است که منتظر پاسخ آن هستیم.

شورای شهر به ماندن تقی زاده خامسی اميدوار است

رئیس شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه شورا همچنان به ماندن آقای تقی‌زاده خامسی در کسوت شهرداری مشهد امیدوار است گفت: برای تعیین تکلیف وضعیت شهرداران بازنشسته کلان‌شهرها، استفساریه‌ای از سوی وزارت کشور به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است که منتظر پاسخ آن هستیم.

 

محمدرضا حیدری در حاشیه جلسه علنی شورا، در جمع خبرنگاران افزود: شورای شهر و شهرداری مشهدتابع قانون بوده و هرآنچه قانون تکلیف کند، اجرا خواهند کرد. رئیس شورای شهر همچنین در ابتدای جلسه علنی، ٢تذکر اعضای شورا به شهردار را اعلام وصول کرد. حیدری با بیان اینکه طبق ماده‌٧۴ آیین‌نامه داخلی شورا، اعضا می‌توانند تذکراتی به شهردار ارائه کنند، بیان کرد: اعضایی که تذکری داشته باشند اعلام وصول و به‌صورت کتبی به شهردار ابلاغ می‌شود. وی ادامه داد: شهناز رمارم درباره اقدامات خارج‌از وظیفه مـــــؤسسه فرهنگی شهرآرا و مسعود ریاضی هم درباره انجام‌نشدن اقدامات اجرایی در محدوده توس به شهردار مشهد تذکر داده‌اند. رئیس شورای شهر مشهد در ادامه، با اشاره به نقش پررنگ خانواده‌ها در ارتقای فرهنگ شهـــروندی گفت: آموزش شهروندی و شهروند مسئولیت‌پذیر، یکی از اولویت‌های مدیریت شهری در حوزه فرهنگی و اجتماعی به شمار می‌رود. 

 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی