کد خبر : 88618
/ 06:44
نماینده والیبال استان از شمال دست خالی برگشت

شکست پیام در اولین گام

تیم والیبال پیام خراسان در اولین دیدار هفته اول لیگ برتر مغلوب کاله مازندران شد.

شکست پیام در اولین گام

شهرآرا آنلاین - هفته اول لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 6 دیدار به پایان رسید. در این هفته پیام خراسان میهمان کاله مازندران در شهر آمل بود و در پایان با نتیجه 3بر1 مغلوب حریف شمالی خود شد. 2 تیم در سِت اول بازی نزدیک و برابری را ارائه دادند و چندبار در کسب امتیازات از یکدیگر پیش افتادند، اما درنهایت این کاله بود که توانست با نتیجه 25بر23 پیام را از پیش‌‌رو بردارد. اما در سِت دوم این دیدار پیام با نتیجه 25بر11 مغلوب کاله شد. پیام پس از 2 سِت شکست، سِت سوم را با هدف جبران نتیجه آغاز کرد و توانست با عملکردی خوب با نتیجه 25بر20 برابر کاله به برتری برسد. اما در سِت چهارم، 2 تیم باز هم بازی برابر و نزدیکی را ارائه دادند و درنهایت این کاله بود که با نتیجه 25بر22 به برتری رسید تا درنهایت این دیدار با نتیجه 3بر1 به سود کاله مازندران به پایان برسد. پیام روز چهارشنبه هفته آینده باید در سالن مهران مشهد به‌مصاف شهرداری ورامین برود.

 

کاله آماده و هماهنگ بود

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان گفت: در هفته‌های آتی به مرز آمادگی خواهیم رسید و بازی به بازی بهتر می‌شویم. کاله تیمی هماهنگ و آماده بود که نمایش خوبی در برابر آن‌ها داشتیم. جبار قوچان‌نژاد پس از اولین بازی تیمش در رقابت‌های لیگ برتر والیبال اظهار کرد: درحقیقت اولین بازی رسمی و تدارکاتی ما در سال جاری همین دیدار بود و درحالی‌که فرصت زیادی برای آماده‌سازی و تمرین نداشتیم، به استقبال هفته اول لیگ برتر آمدیم. وی افزود: مطمئنم این تیم و بازیکنان در هفته‌های آتی می‌توانند برای خیلی تیم‌ها مشکل‌ساز باشند و با بالارفتن آمادگی بازیکنان و تیم، شرایط ما در هفته‌های بعدی تغییر خواهد کرد. قوچان‌نژاد خاطرنشان کرد: ما در اولین دیدار هم برابر تیمی پرقدرت و باتجربه حاضر شدیم که تمرینات خود را از 2 ماه گذشته آغاز کرده است و آمادگی خوبی برای این دیدار داشت؛ البته بازیکنان ما هم نمایش خوبی داشتند. وی گفت: اگر اشتباهات کمی کمتر بود، می‌توانستیم در نتیجه تغییر ایجاد کنیم. سرمربی تیم والیبال پیام خراسان ادامه داد: کاله هماهنگی و آمادگی خوبی در این دیدار داشت و با توجه به امتیاز میزبانی فشار زیادی به تیم ما وارد کرد. بااین‌حال به‌جز سِت دوم که نمایش خوبی نداشتیم، در سِت‌های دیگر نتیجه کاملا نزدیک بود، ولی اشتباهات خودمان باعث واگذاری نتیجه شد. وی در پایان بیان کرد: به این تیم امید دارم که بازی به بازی بهتر شود و نتایج خوبی به دست بیاورد. در این دیدار با توجه به مشکلات و زمان کمی که برای آماده‌سازی داشتیم، انتظار چنین‌بازی‌ای از بازیکنانم نداشتم، ولی آن‌ها نشان دادند نماینده شایسته‌ای برای والیبال مشهد و خراسان هستند.

 

موسوی هفته آینده اضافه می‌شود

سیدمحمد موسوی در آخرین ساعات نقل‌وانتقالات پیش از آغاز لیگ برتر به تیم پیام پیوست، اما در این دیدار غایب بود. سرمربی پیام می‌گوید این بازیکن از هفته آینده در تمرینات تیم حاضر می‌شود و در دیدار‌های آتی لیگ برتر برای پیام به میدان خواهد رفت.  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی