کد خبر : 88884
/ 14:18
یک عضو شورای اسلامی شهر از معضل ترافیک شهرگلایه کرد؛

کلانتری، وکیل آباد و پل شهید پرتوی تراز اول گره های ترافیکی مشهد

یک عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: متسفانه هنوز که هنوز است بزرگراه کلانتری، بولوار وکیل آباد و پل شهید پرتوی تراز اول معضل ترافیک مشهد هستند.

کلانتری، وکیل آباد و پل شهید پرتوی تراز اول گره های ترافیکی مشهد

سید محسن حسینی پویا با بیان اینکه باید تفکر و برنامه ریزی ها به سمت و سوی حل این معضل پیش رود افزود: متاسفانه فاز اجرایی بوبوار نماز بعد از 6 سال انتظار به پایان رسید اما نیروهای ارتش با ماشین آلات خود این مسیر را مسدود کردند و مانع افتتاح پروژه شدند.

وی اظهار داشت:ا از امرای ارتش درخواست داریم تا در جهت رفه راه بندان گام بردارند که اگر این مهم محقق نشود قطعا از رهبری برای حل این مشکل درخواست خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید قدر نعمات هنری و فرهنگی شهرمان را بدانیم افزود: استاد شجریان یکی از همین سرمایه های انسانی ما در حوزه فرهنگ و هنر است که در حال حاضر در بستر بیماری است و به دعای خیر مردم نیاز دارد.

وی ادامه داد: حداقل کار ما در شورای شهر مشهد برای قدرشناسی از این افتخار مشهدی و ایرانی و حتی جهانی این است که نسبت به ساخت تندیس ایشان اقدام نموده و یک مرکز فرهنگی هنری در شهر را به نام ایشان نامگذاری کنیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه در تبصره یک ماده 68 قانون شهرداری ها آمده است که اعتبارات شهرداری ها باید در حوزه همان شهرداری ها مصرف شود افزود: هر ریالی که خارج از حوزه مجاز قانونی هزینه شود در حقیقت غیر قانونی بوده و در شرایطی که تاخیر دیون پیمانکاران و تعطیلی برخی پروژه های عمرانی وجود دارد این گونه هزینه کرد ها باید مورد تامل قرار گیرد.

لاله سادات کوثری

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی