• خانه
  • سیاسی
  • سه طرح پیشنهادی مجلس برای مقابله با فشارهای روانی آمریکا
کد خبر : 89553
/ 12:03
پژمان‌فر خبر داد:

سه طرح پیشنهادی مجلس برای مقابله با فشارهای روانی آمریکا

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سه طرح در رابطه با فشارهای روانی ایجاد شده توسط آمریکا طراحی شده است.

سه طرح پیشنهادی مجلس برای مقابله با فشارهای روانی آمریکا

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، نصرالله پژمان‌فردر خصوص سه طرح پیشنهادی نمایندگان به مجلس، اظهار کرد: اولین طرح تنبیه کشورهای همکار با آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران است و بر اساس  این طرح هرکشوری که در این اقدامات تحریمی با آمریکا همکاری کرده باید با آنها مقابله به مثل رفتار کرد و از ناحیه کشور در لیستی قرار گرفته فروش نفت و گاز را به آنان ممنوع و تحریم‌هایی نیز نسبت به آنان داشته باشیم و این طرح دارای سه ماده است.

وی افزود: طرح دوم حذف دلار از معاملات بین‌المللی است زیرا دلار نماد آمریکایی هاست و آنان تلاش می‌کنند  از این موضوع به عنوان ابزار سواستفاده کنند و ما به عنوان کشور پشتاز در مقابله با آمریکا مانند کشورهای دیگر معامله با دلار را حذف کنیم و دولت موظف شود بعد از تصویب این قانون هر معامله با دلار را قطع و با انزوا قرار دادن آمریکا در این حوزه تاثیرات لازم را داشته باشیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طرح سوم در ارتباط با موضوع احتمال حمله سایبری آمریکا به کشور است و در صورت حمله سایبری و قطع یا اختلال در اینترنت کشور با اقدام نیروی مسلح مواجه شود.

پژمان‌فر با بیان اینکه همانطور که مرزهای فیزیکی مقدس و حفظ آن برعهده نیروی مسلح است، گفت: مراقبت از مرزهای سایبری نیز امری مقدس است و در صورت تعرض به مرزهای سایبری نیروی مسلح  موظف به حفظ مرز هستند و در مقابل این تهاجم ایستادگی کنند.

وی اضافه کرد: این سه  طرح در رابطه با فشارهای روانی ایجاد شده توسط آمریکا طراحی شده و آمریکا بداند در مقابل اراده ملت و توانمندی مردم اگر هر اقدامی انجام دهند ملت با تمام توان همان طور که سالیان گذشته نشان دادند ایستادگی خواهند کرد 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی