کد خبر : 89652
/ 05:43
درآمد قطعی سرخ‌پوشان از بلیت‌فروشی بازی با کاشیما در تهران

3 میلیارد تومان در جیب پرسپولیس

پرسپولیس می‌تواند جدا از درآمدهای دیگری که از صعود به این مرحله به دست آورده است، نزدیک به ۳میلیارد تومان از بلیت‌فروشی این دیدار درآمدزایی کند.

3 میلیارد تومان در جیب پرسپولیس

شهرآرا آنلاین - پرسپولیس هفته آینده در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، میزبان کاشیماآنتلرز ژاپن است و می‌تواند جدا از درآمدهای دیگری که از صعود به این مرحله به دست آورده است، نزدیک به ۳میلیارد تومان از بلیت‌فروشی این دیدار درآمدزایی کند. پرسپولیس شنبه هفته آینده (۱۹ آبان) در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا پذیرای کاشیماآنتلرز ژاپن است. طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس، بلیت‌فروشی این بازی از ظهر روز گذشته دوشنبه آغاز شده و تنها به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود. البته در بازی پرسپولیس و السد هم قرار بود این اتفاق رخ دهد، اما باز هم هواداران بدون بلیت توانستند وارد ورزشگاه شوند که نتیجه آن پشت‌در‌ماندن چندهزارهواداری بود که از چند روز قبل بلیت بازی پرسپولیس و السد را خریداری کرده بودند. بااین‌حال با توجه به بازسازی‌های اخیر ورزشگاه آزادی و نصب گیت‌های جدید کنترل بلیت در این ورزشگاه، جای امیدواری وجود دارد که تمام هواداران با بلیت‌های الکترونیکی که از قبل خریداری کردند، به ورزشگاه بیایند تا پرسپولیس را مقابل کاشیما حمایت کنند و این تیم را برای تاریخ‌سازی و بازگشت بزرگ در فینال لیگ قهرمانان آسیا یاری کنند. البته روز گذشته با آغاز فرایند بلیت‌فروشی و باز‌شدن سایت پس از دقایقی سایت از دسترس خارج شد و دلیل آن تعداد بالای درخواست هواداران برای خرید بود. همچنین پیش ازآغاز بلیت‌فروشی شایعه‌ای مبنی‌بر تغییر زمان بلیت‌فروشی و انجام آن در روز جمعه مطرح شد که مسئول سایت بلیت‌فروشی بازی پرسپولیس- کاشیما، خبر موکول‌شدن فروش بلیت این بازی به روز جمعه را تکذیب کرد. پس از خارج‌شدن سایت از دسترس، شرکت مجری طرح فروش الکترونیک بلیت بازی‌ها اعلام کرد با توجه به اینکه ترافیک ورودی تقاضا برای خرید بلیت بالاتر از تمام پیش‌بینی‌ها بود، سیستم را دچار اختلال کرد. به این ترتیب فروش بلیت با اضافه‌شدن سرورهای جدید، از ساعت۱۵ روز گذشته از سر گرفته شد. بلیت‌فروشی الکترونیکی فینال لیگ قهرمانان آسیا این امکان را فراهم می‌کند که درآمد حاصل از فروش بلیت در این بازی مشخص شود. پس از بازسازی‌های صورت‌گرفته در ورزشگاه آزادی، ظرفیت این ورزشگاه ۷۶هزار و ۸۰۷نفر شده که ظرفیت طبقه اول ۳۳هزار و ۱۱۳نفر و طبقه دوم ۴۳هزار و ۶۹۴ نفر است. همچنین ظرفیت و قیمت بلیت هر جایگاه ورزشگاه آزادی و در پایان درآمد نهایی پرسپولیس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است که نشان می‌دهد پرسپولیس از این بازی نزدیک به ۳میلیارد تومان درآمد خواهد داشت که البته بخشی از درآمد پرسپولیس از محل بلیت‌فروشی به سایت فروشنده بلیت اینترنتی اختصاص می‌یابد.

 

۶۰هزار بلیت فینال آسیا فروخته می‌شود

یکی از مسئولان شرکت فروش بلیت بازی پرسپولیس- کاشیما با بیان اینکه ظرفیت سایت برای بلیت‌فروشی مجدد، افزایش یافته است، اعلام کرد که در سری‌ اول بلیت‌فروشی هیچ بلیتی فروخته نشد. در همین رابطه، حسام مهدوی، رئیس هیئت‌مدیره شرکت فروش اینترنتی بلیت این بازی، اظهار کرد: ما انتظار این‌همه مراجعه‌کننده را نداشتیم. در بازی پرسپولیس- السد حدود ۲۵۰هزار نفر وارد سایت شدند و بر اساس همین، ما انتظار داشتیم برای بازی پرسپولیس- کاشیما بین ۳۰۰ تا ۵۰۰هزار نفر وارد سایت شوند، اما در دقایق اولیه باز‌شدن سایت، حدود یک‌میلیون و ۲۰۰هزار نفر برای خریدن بلیت وارد سایت شدند که به‌همین‌علت سایت از دسترس خارج شد. او ادامه داد: وقتی کسی وارد سایت می‌شود، تا لحظه‌ای که از سایت خارج نشود، شخص دیگری نمی‌تواند وارد سایت شود و بلیت بخرد. به‌همین‌علت قاعدتا بعضی‌ها نمی‌توانند بلیت را خریداری کنند. مهدوی درباره کم‌وکیف فروخته‌شدن بلیت در ساعات اولیه هم بیان کرد: ساعت۱۲ که بلیت‌فروشی آغاز شد، سایت بلافاصله از دسترس خارج شد و هیچ بلیتی فروخته نشد. او در پایان گفت: تعداد بلیت‌هایی که برای فروش گذاشته شده، حدود ۶۰هزار قطعه است. 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی