کد خبر : 89667
/ 06:14
‌برگزاری هشتمین دوره جشنواره مسابقات ورزشی مراکز توان‌بخشی ‌

پارسایی‌ها خوش درخشیدند

‌‌هشتمین دوره جشنواره مسابقات ورزشی مراکز توان‌بخشی اعصاب و روان سراسر کشور برگزار شد.

پارسایی‌ها خوش درخشیدند

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی مرکز توان‌بخشی بیماری‌های اعصاب و روان پارسا، هشتمین دوره جشنواره مسابقات ورزشی مراکز توان‌بخشی اعصاب و روان سراسر کشور‌ به میزبانی استان تهران در تاریخ پنجشنبه ۱۹ مهرماه۹۷ برگزار شد.

مسئول روابط عمومی مرکز توان‌بخشی بیماری‌های اعصاب و روان پارسا،گفت: این مسابقات با حضور ۲۲ استان و ۳۲ تیم از سراسر کشور در سالن کارگران شهید معتمدی و در رشته‌های ‌دارت، فوتسال، شطرنج، طناب‌کشی، دو سرعت و فوتبال‌دستی برگزار شد.

حسین همدانی گلشن ادامه داد : از استان خراسان مراکز توان‌بخشی پارسا، ثامن و دشت‌بهشت در بخش مردان و مراکز جامی، عاطف و ارمغان در بخش بانوان در این دوره‌ مسابقات رضوی به رقابت پرداختند.

وی افزود:کسب مدال طلا در فوتبال‌دستی، مقام چهارمی در رشته طناب‌کشی و دهمی رقابت‌های شطرنج ‌حاصل تلاش ورزش‌دوستان اعزامی‌ از مرکز پارسا و دومی کل مسابقات به همت ورزشی‌های مرکز جامی، ‌آورده‌ای است که ‌در این مسابقات کسب شد.از نکات برجسته این دوره از مسابقات؛ حمایت‌ ارزشمند معاونت اجتماعی شهرداری مشهد از تیم مرکز توان‌بخشی پارسا بود که بیانگر نگاه متفاوت و در خور توجه شهرداری شهرمان به این گونه مراکز است.

گلشن گفت: مدال طلای مسابقات در رشته فوتبال دستی به وسیله رحمان چاوشیان کسب شد، همچنین چهارمی مسابقات فوتبال دستی و دهمی مسابقات شطرنج؛ افتخاری است برای مرکز پارسا که در این دوره از مسابقات به دست آمد. 

124995.jpg124993.jpg

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی