کد خبر : 89674
/ 06:27

رونمایی از پارکینگ و ایستگاه تاکسی میدان راه‌‌آهن

بعد از سال‌ها چشم‌‌انتظاری، بالاخره اتفاقی که چندی قبل هم خبرش از سوی شهردار مشهد درباره بازپیرایی میدان نوستالژیک راه‌آهن رسانه‌ای شده بود افتاد.

رونمایی از پارکینگ و ایستگاه تاکسی میدان راه‌‌آهن

شهرآرا آنلاین -  سارا رنگیان |  به گفته مدیر‌عامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسی‌رانی، قرار است پارکینگ و ایستگاه تاکسی این میدان در ٣ روز پایانی ماه صفر آماده بهره‌برداری شود.

سید مهدی علوی‌مقدم این موضوع را به واسطه پیگیری‌هایی دانسته که از سوی شهردار مشهد در طول ماه‌های اخیر برای بازپیرایی میدان راه‌آهن انجام شده است.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علوی‌مقدم همچنین به اقدامات این مجموعه برای دهه پایانی صفر اشاره کرد و افزود: ١٢٠٠ دستگاه تاکسی به صورت آماده‌باش، ‌جابه‌جایی زائران را از ‌ورودی‌هایی چون پایانه مسافربری، راه‌آهن و فرودگاه در این ٣ روز برعهده خواهند داشت.

وی ادامه داد: مرخصی تمام تاکسی‌رانان و کارکنان این سازمان نیز در این ٣ روز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران و شهروندان لغو شده است.علوی‌مقدم بیان کرد: بیش از ١٠٠٠ دستگاه تاکسی نیز در خطوط اطراف حرم مسافران را جابه‌جا خواهند کرد.

به گفته وی، ۴٠٠٠ دستگاه نیز به صورت گردشگری در طول شبانه روز فعالیت خواهند کرد و شبکه بی‌سیم با ٢٠٠ دستگاه تاکسی ‌آماده سرویس‌دهی در این ایام خواهد بود. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی