• خانه
  • خراسان رضوی
  • برپایی ایستگاه بزرگ استقبال از زائر شهدای شهرداری برای خدمت به زائران دهه آخر صفر
کد خبر : 89703
/ 12:24
خادمین زائران پیاده امام مهربانی‌ها آغاز به کار کردند؛

برپایی ایستگاه بزرگ استقبال از زائر شهدای شهرداری برای خدمت به زائران دهه آخر صفر

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری با تاکید بر تلاش همه برای میزبانی شایسته از زائران امام هشتم(علیه السلام) در آیین‌های سوگواری دهه پایانی صفر، از راه‌اندازی ایستگاه بزرگ استقبال از زائر شهدای شهرداری برای خدمت به زائران دهه آخر صفر در عرصه میدان شهدا خبر داد.

برپایی ایستگاه بزرگ استقبال از زائر شهدای شهرداری برای خدمت به زائران دهه آخر صفر

به گزارش شهرآراآنلاین، عشقی که با جاذبه‌اش سختی کیلومترها راه آسان می‌کند، عده‌ای را زائر «سرزمین یار» می‌کند و عده‌ای دیگر را خادم زائران «سرزمین یار» که از هر چه دارند و ندارند برای آسایش عشاق رضا(علیه السلام) در طبق اخلاص بگذارند. حسین حسامی با اشاره به نقش پویش مردمی شهروند مهمان نواز و تاثیر همدلی و همراهی مردم با دستگاه های متولی در میزبانی از زائران در دهه پایانی ماه صفر تصریح کرد: دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی، شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد، پایگاه های مقاومت بسیج، هیئات مذهبی، مساجد و همکاران شهرداری مشهد مهمتر از همه مردم باید تمام امکانات خود را بکار بگیرند تا میزبانی شایسته ای از زائرانی که از سراسر کشور و حتی نقاط مختلف دنیا به شهر مشهد سفر می کنند، صورت گیرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری، آخرین اقدامات صورت گرفته با مشارکت مدیریت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد برای ورود کاروان‌های زائران پیاده به مشهد را تشریح کرد.

وی در رابطه با زمان اجرای برنامه های بزرگترین ایستگاه استقبال زائر تأکید کرد: همچون سال های گذشته طرح خدمت‌رسانی به زائران پیاده در 4 روز اقدام وامسال نیز همزمان با حماسه بزرگ 13 آبان شروع گردیده و تا 17 آبان روز شهادت امام رضا(علیه السلام) ادامه خواهد داشت.

حسامی گفت: با توجه به موقعیت خاص و نزدیکترین فاصله تا حرم مطهر رضوی، بزرگترین ایستگاه استقبال از زائر(شهدای شهرداری) با رویکرد شهروند محوری و با پویش مردمی و همکاران شهرداری توسط پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و مدیریت گردشگری و معاونت فرهنگی منطقه 2 در عرصه میدان شهدا برپا شده است و تشکل های فرهنگی و سمن ها و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه فردوسی در این پویش مردمی مشارکت دارند 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی