• خانه
  • ورزشی
  • ورزشگاه آزادی در انتظار حماسه بزرگ پرسپولیس، آماده برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا
کد خبر : 89715
/ 10:09

ورزشگاه آزادی در انتظار حماسه بزرگ پرسپولیس، آماده برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا

ورزشگاه آزادی عصر شنبه در جریان دور برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، آماده میزبانی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز خواهد بود.

ورزشگاه آزادی در انتظار حماسه بزرگ پرسپولیس، آماده برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا

 
به گزارش شهرآرا آنلاین، دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 18:30 روز شنبه 19 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. 
تیم فوتبال پرسپولیس در حساس‌ترین بازی تاریخش، با اتکا به حمایت هوادارانش امیدوار است تا برای اولین‌بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

با برطرف شدن ایراداتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به ورزشگاه آزادی گرفته بود، همه شرایط مد نظر AFC مهیا شد تا پرسپولیس در بزرگترین ورزشگاه کشور آماده میزبانی از کاشیما آنتلرز شود.

شاگردان برانکو در دیدار رفت، در نهایت دو بر صفر برابر کاشیماآنتلرز شکست خوردند، حالا در محرومیت سیامک نعمتی و مصدومیت امید عالیشاه باید در حضور هواداران خود، برابر حریف قدرتمند ژاپنی بایستند.  با نبود این دو بازیکن، برانکو حساب ویژه‌ای روی محسن ربیع‌خواه و آدام همتی باز کرده است.

حال پرسپولیس و برانکو فرصت بزرگی پیش رو دارند تا با یک نمایش حماسی، برای اولین بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را به موزه افتخارات خود اضافه کنند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی