کد خبر : 89721
/ 20:25

پیروزی پیام در روز پرحاشیه

پیام خراسان در ارومیه موفق به شکست شهرداری این شهر شد.

پیروزی پیام در روز پرحاشیه

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از روابط عمومی باشگاه پیام خراسان، شاگردان جبار قوچان نژاد امروز در هفته ششم لیگ برتر والیبال در میهمان شهرداری ارومیه بودند و در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ حریف موفق به پیروزی در این دیدار شدند. 
شهرداری ارومیه در ست اول موفق به شکست پیام با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ شدند اما در ادامه پیامی ها در ست های دوم و سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسیدند. در ست چهارم با وجود اشتباهات داوری و اعتراص شدید بازیکنان پیام به تصمیمات داور و اشتباهات وی شاگردان جبار قوچان نژاد میتوانستد پیروز باشند اما در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ این ست را واگذار کردند.
ست پنجم این دیدار در حالی آغاز شد که هواداران ارومیه همچنان مانند سایر ست ها علیه محمد موسوی شعار میدادند . در حالی که در ابتدای این ست پیامی ها فاصله مناسبی با حریف ایجاد کرده بودند اما با چند اشتباه اختلاف امتیاز کمتر شد.
پیامی ها در حالی که ۱۳ بر ۱۱ از حریف پیش بودند موفق به کسب امتیاز چهاردهم شدند و زمانی که داور این امتیاز را برای پیام اعلام کرد با اعتراضات شدید بازیکنان شهرداری ارومیه بازی متوقف شد.
بازیکنان شهرداری ارومیه پس مواجه با تصمیم قطعی داور از زمین بازی خارج شدند و بازی همچنان متوقف بود اعضای کادر فنی از داور و ناظر این دیدار میخواستند تا از فیلم های گوشی موبایل و دوربین صدا و سیما برای ویدیو چک استفاده کند! موضوعی که تا کنون در هیج شهر و ورزشگاهی دیده نشده و قابل استناد نیست.
همه این ها در شرایطی بود زمانی که داور به سمت یکی از دوربین ها در حال حرکت بود، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که دلیل اصلی این موضوع درگیری یکی از اعضای باشگاه شهرداری ارومیه با سید محمد موسوی بود.
در پایان ماجرا پس از وقفه ای ۳۰ دقیقه ای داور از نظر خود بازگشت و دستور تکرار ضربه را داد و بازی با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ دنبال شد. اما این پیامی ها بودند که با نمایش خوب خود در پایان بازی ۱۵ بر ۱۳ به برتری رسیدند.
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی