کد خبر : 89763
/ 08:08

امنیت سایبری مطلوبی در خراسان رضوی حکمفرماست

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی خراسان رضوی گفت: با همکاری کاربران و استارت آپها امنیت سایبری مطلوبی هم اینک در سطح این استان حکمفرما است.

امنیت سایبری مطلوبی در خراسان رضوی حکمفرماست

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ جواد جهانشیری افزود: پیش از آغاز آیینهای سوگواریهای دهه پایانی ماه صفر در مشهد تمهیدات و طرحهای ویژه ای در 'قرارگاه رعد پلیس فتا' در قالب اقدامات پیشگیرانه و آگاهسازی کاربران، شهروندان و زائران حرم مطهر امام رضا(ع) در بستر فضای سایبری اجرا شد.

وی به نظارت دقیق بر مراکز ارائه خدمات اینترنتی اشاره و بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا خراسان رضوی در چارچوب عملیات قرارگاه رعد با این احتمال که افرادی در فضای مجازی بخواهند با ترفند فروش بلیط مسافرتی، تهیه اماکن اقامتی و اسکان در بستر فضای سایبری از زائران رضوی در سایتهای غیرواقعی و فیشینگی کلاهبرداری کنند، نظارتهای خود را تشدید کردند.

رئیس پلیس فتا خراسان رضوی ایجاد امنیت روانی و ایده آل را ملاک این پلیس تخصصی ذکر و بیان کرد: هرگونه جرم در فضای سایبری با جدیت پیگیری می شود و کاربران نیز در استفاده از این فضا باید هوشیار باشند تا در دام کلاهبرداران اسیر نشوند 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی