• خانه
  • فرهنگی
  • جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور در ۳۳ حوزه قرآنی برگزار می‌شود
کد خبر : 90177
/ 12:30
وزیر علوم در مشهد:

جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور در ۳۳ حوزه قرآنی برگزار می‌شود

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور در ۶ بخش و ۳۳ حوزه قرآنی برگزار می‌شود.

جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور در ۳۳ حوزه قرآنی برگزار می‌شود

 به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از تسنیم، منصور غلامی ظهر امروز در مراسم افتتاح سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور در دانشگاه فردوسی اظهار داشت: یکی از مهمترین رسالت‌های جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، حفظ و حراست از امانت گرانبهای پیامبر اسلام یعنی قرآن و عترت است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: پیامبر بزرگوار اسلام(ص) هدف و انگیزه رسالت خود را تکمیل مکارم اخلاقی عنوان می‌کنند و ما نیز به عنوان شیعیان پیرو ایشان باید این دستور کار را در تمامی اقدامات خود سرلوحه قرار دهیم.

غلامی افزود: این جشنواره خوشبختانه امسال گسترش مناسبی داشته و در 6 بخش و 33 حوزه قرآنی صورت گرفته و برگزیدگان آن در رسته‌های پژوهشی، ادبی و هنری هستند و مراکز آموزش عالی در آن مشارکت داشته‌اند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: امروز به برکت اسلام عزیز ظرفیت‌های بسیار بزرگ و مبارکی در اختیار ما قرار گرفته که باید از آنها استفاده کنیم و نمونه دیگری از این ظرفیت‌ها را در راهپیمایی اربعین امسال بار دیگر مشاهده کردید.

غلامی تصریح کرد: ما نیز باید به سیره پیامبر بزرگوار اسلام(ص)، اخلاق را به عنوان عروه الوثقی جامعه در نظر بگیریم و درصدد حفظ آن باشیم و تنها در این صورت است که اهداف متعالی محقق می‌شود 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی