کد خبر : 90208
/ 07:31

مجوز موقت!

فدراسیون والیبال فقط برای مسابقه با فولاد سیرجان اجازه بازی در سالن مهران را صادر کرد

مجوز موقت!

شهرآرا آنلاین - نادر نوروزی - پیام خراسان در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال از ساعت16 امروز در سالن مهران مشهد میزبان فولاد سیرجان ایرانیان است. پیام خراسان درحالی به‌مصاف فولاد سیرجان می‌رود که 4 بازی متوالی نباخته است و می‌خواهد به روند پیروزی‌هایش ادامه دهد. البته بازی امروز پیامی‌ها در سالن مهران از هفته گذشته حاشیه‌ساز شده بود و فدراسیون والیبال طی درخواستی عجیب از تیم والیبال پیام خواسته بود که دیگر در سالن مهران از تیم‌ها میزبانی نکند و به‌علت استانداردنبودن سالن، در محل دیگری بازی امروز و سایر رقابت‌های خانگی را میزبانی کند. پیامی‌ها واکنش تندی به این نامه فدراسیون والیبال داشتند و به‌هیچ‌وجه حاضر به کوچ از مهران به محل دیگری نبودند و معتقدند که در مشهد سالن دیگری برای والیبال مانند مهران استاندارد نیست. با اینکه حواشی مطرح‌شده و فشار فدراسیون به پیام بی‌ارتباط با حضور 2 تیم تهرانی سایپا و پیکان در مشهد نیست، مسئولان پیام تمامی مسئولیت‌های مربوط به برگزاری مسابقات در مهران و تأمین شرایط موردنیاز را قبول کرده‌اند و مشکلی برای برگزاری بازی‌ها در سالن مهران نیست. فدراسیون والیبال هم با گرفتن تعهد از باشگاه پیام و به صورت مشروط با میزبانی سالن مهران برای دیدار فولاد سیرجان موافقت کرده است. 

 

سلام پیام به بالانشینان

پیامی‌ها پس از شکست در هفته اول موفق شدند در هفته دوم شهرداری ورامین را در یک بازی سخت و نفس‌گیر در مشهد زمین‌گیر کنند و تنهاشکست این فصل آن‌ها را رقم بزنند. آن‌ها در هفته سوم در اردکان برابر خاتم شکست سختی خوردند، اما شاگردان جبار قوچان‌نژاد از هفته چهارم بر روی نوار پیروزی حرکت می‌کنند و پس از شکست شهرداری تبریز و شهروند اراک در مهران، شهرداری ارومیه را در ارومیه و عقاب نهاجا را در تهران شکست دادند تا پس از گذشت 8 هفته در جمع 5 تیم بالانشین جدول لیگ برتر والیبال قرار بگیرند. این‌ها همه درحالی است که باوجود برگزاری فشرده مسابقات، پیامی‌ها تمرینات آماده‌سازی خوبی نداشتند و شاید کمترکسی انتظار چنین‌نتایجی را داشته است؛ بااین‌حال از اردوی پیام خبر می‌رسد که شاگردان جبار قوچان‌نژاد می‌خواهند در هفته هشتم هم پیروز باشند و پنجمین پیروزی متوالی و ششمین پیروزی این فصل خود را کسب کنند. پیام در بازی امروز بیش از همیشه نیاز به حمایت هواداران برای کسب امتیاز دارد و ازهمین‌رو تماشای این دیدار مانند سایر دیدار‌های این تیم در این فصل برای هواداران رایگان اعلام شده است؛ البته هوداران مشهدی باید توجه کنند که با توجه به حساسیت‌های فعلی فدراسیون والیبال درخصوص میزبانی مشهدی‌ها، هیچ بهانه‌ای به تیم‌های حریف و ناظران ندهند و همانند بازی‌های گذشته فقط به تشویق تیم خود بپردازند.

 

قوچان‌نژاد: فقط 3 امتیاز را می‌خواهیم

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان درباره بازی امروز این تیم اظهار می‌کند: با گذشت 8 هفته از رقابت‌های لیگ برتر، رفته‌رفته بازی‌ها جذاب‌تر و نفس‌گیر‌تر شده است. اوضاع تیم‌ ما هم به‌مرور بهتر شده است و نسبت به ابتدای فصل، آمادگی و هماهنگی بیشتری داریم. جبار قوچان‌نژاد ادامه می‌دهد: لیگ امسال شرایط پیچیده و سختی دارد. هیچ بازی‌ را نمی‌توان از قبل پیش‌بینی کرد، زیرا شرایط تیم‌ها نزدیک به هم است و هر اتفاقی می‌تواند در زمین مسابقه رخ دهد. وی تصریح می‌کند: در هر هفته نتایج عجیب و جالبی در رقابت‌ها اتفاق می‌افتد، به‌همین‌دلیل ما در هیچ مسابقه‌ای حریف را دست‌کم نمی‌گیریم و دلخوش به بازی خانگی نیستیم. در تمامی بازی‌ها مانند دیدار امروز شرایط حریف را به‌دقت بررسی می‌کنیم، کادر فنی شرایط حریف را مطابق با آنالیز‌ها کاملا برای بازیکنان توضیح می‌دهد و با تمام توان پا به زمین مسابقه می‌گذاریم. قوچان‌نژاد افزود: تیمی که شاید خیلی‌ها انتظار نداشتند به این شکل نتیجه بگیرد و به نیمه بالایی جدول برسد، حالا 4 بازی متوالی است که پیروز بوده، اما نباید مغرور شویم؛ زیرا هنوز با چیزی که می‌خواهیم فاصله داریم. سرمربی تیم والیبال پیام خراسان ادامه داد: خوشبختانه محروم و مصدومی برای هفته هشتم نداریم و با تمامی نفرات پا به این مسابقه می‌گذاریم، امیدوارم هواداران پرشورتر از همیشه ما را حمایت کنند و توجه داشته باشند با توجه به حساسیت‌های مطرح‌شده مانند بازی‌های گذشته فقط به تشویق تیم خود بپردازند.

 

هفته‌های سخت در انتظار پیام

پیامی‌ها پس از دیدار امروز خود برابر فولاد باید چهارشنبه در هفته نهم رقابت‌ها در ارومیه به‌مصاف تیم دورنای این شهر بروند. آن‌ها پس از بازگشت از ارومیه چهارشنبه 7آذر باید از سایپا میزبانی کنند و پس از آن باید بازهم در خانه به‌مصاف پیکان، دیگرتیم پایتخت‌نشین، بروند. همچنین پیامی‌ها در آخرین مسابقه خود پیش از تعطیلات نیم‌فصل میهمان شهرداری گنبدی خواهند بود که در این فصل نتایج خوبی گرفته است و در رتبه دوم جدول قرار دارد. در سایر دیدار‌های هفته هشتم و بازی‌های امروز خاتم اردکان از شهرداری گنبد میزبانی می‌کند، شهرداری ارومیه میزبان شهروند اراک است، شهرداری تبریز در تهران با عقاب نهاجا دیدار می‌کند، سایپا در آمل به‌مصاف کاله می‌رود و شهرداری ارومیه میزبان دورنای ارومیه است. 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی