کد خبر : 90246
/ 16:14
رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به عملکرد مثبت تقی زاده خامسی

بعد از ۸۰۰ روز اکنون شهرداری مشهد هیچ معوقه بانکی ندارد

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت:امروز با حکم سرپرستی محمدرضا کلایی را به عنوان سرپرست شهرداری مشهد منصوب کردیم.

بعد از ۸۰۰ روز اکنون شهرداری مشهد هیچ معوقه بانکی ندارد

لاله سادات کوثری- شهرآراآنلاین- حیدری با اعلام این خبر افزود: ایشان فردا بعد از صحن علنی به وزارت کشور برای طی صدور حکمشان از وزیر کشور معرفی می شوند.
وی گفت: تجربه کاری کارنامه عملکرد و تجربه کاری را برای انتخاب سرپرست شهرداری مشهد در نظر گرفتیم.
وی عملکرد تقی زاده خامسی بسیار مثبت و موثر ارزیابی کرد و افزود در آغاز ورود ایشان به شهرداری از نظر منابع مالی شهرداری دچار مشکل بود.
وی ادامه داد: الان هم به لحاظ منابع درآمدی رتبه اول را در کشور داریم. هفته قبل اعلام شد بعد از گذشت ۸۰۰ روز دیگر بدهی معوقه به بانک نداریم که همه این کارها به همت مهندس تقی زاده خامسی است.
وی افزود:در عین حال خوشحالیم که یادگار ایشان در پروژه های مختلف شهری دنبال می شود .
وی گفت:کار شهرداری از امروز دنبال می شود و فرایند کارها وقفه ای نخواهیم داشت.
وی با بیان اینکه بر اساس روال پیش بینی شده خودمان فرایند انتخاب سرپرست را دنبال کردیم ادامه داد: از میان آرا بین دو نامزد تعداد ۱۱ رای به اقای کلایی اختصاص یافت.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه داده های جلسات اعضا در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت ادامه داد:امسال در جریان انتخاب سرپرست شهرداری مشهد بحث ها از رویکردها به مصداقها به صورت ریز بررسی شد.
حیدری با تاکید بر اینکه غیرعلنی بودن جلسات گذشته دلیل بر ملاحظه اخلاقی بوده است اذعان داشت:آقای محقر در پیامی پیشنهاد دادند سرپرست انتخاب کنید و بعد از سه ماه شهردار را انتخاب کنیم که ما چون در مرحله قبل این فرایند را طی کرده بودیم دیگر این راه را نرفتیم.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه ما برای این کار بند به بند مطابق ایین نامه عمل کردیم افزود: به نفع شهر نبود که باز مدیریت شهری سه ماه تعطیل شود.
حیدری اذعان داشت. با این انتخاب جوانترین شهردار مشهد به سرپرستی انتخاب شد. 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی