کد خبر : 90247
/ 19:44
لیگ برتر والیبال

پیام خراسان فولاد سیرجان را شکست داد

تیم پیام خراسان در چارچوب رقابتهای هفته هشتم لیگ برتر والیبال تیم فولاد سیرجان ایرانیان را با نتیجه سه بر صفر مغلوب کرد.

پیام خراسان فولاد سیرجان را شکست داد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایرنا، بازیکنان تیم پیام خراسان عصر یکشنبه طی این دیدار با اتکا به هواداران پرشور خود در سالن مهران مشهد توانستند در سه ست پیاپی و با نتایج 25-22 ، 25-22 و 25-20 میهمان کرمانی را شکست دهند.
تیم پیام که پیش از این با پنج برد در رده پنجم لیگ برتر قرار داشت با پیروزی امروز توانست جایگاه خود در جدول رده بندی لیگ برتر ارتقا داده و به جمع تیمهای مدعی لیگ بپیوندد.

* سالن مهران میزبان دیدارهای خانگی پیام تا پایان نیم فصل 
هفته پیش مباحثی در خصوص شرایط سالن مهران مشهد به عنوان محل میزبانی تیم پیام در رقابتهای لیگ برت والبیال از سوی ناظران و مسئولان سازمان لیگ مطرح شد که مخالفت مدیران هیات والیبال خراسان رضوی، مسئولان و بازیکنان پیام و هواداران این تیم را در پی داشت. در نهایت بر اساس اعلام فدراسیون والیبال، باشگاه پیام خراسان نسبت به تامین امنیت و سلامتی دیدارها در سالن مهران مشهد به فدراسیون تعهد داد.
بر این اساس باشگاه پیام خراسان با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال متعهد شده مسئولیت هرگونه اتفاق و یا حادثه ای را در این سالن متوجه باشگاه خود می داند. بر این اساس فدراسیون به صورت مشروط تا پایان نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر با تداوم برگزاری بازیها در سالن مهران مشهد موافقت کرد اما خواستار پیگیری هرچه زودتر عملیات ایمن سازی این محل شد. 
دبیر هیات والیبال خراسان رضوی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: سالن مهران مشهد بهترین و استانداردترین سالن والیبال شهر است و امکان جایگزینی آن با گزینه دیگری همچون سالن شهید بهشتی وجود دارد. 
باقر سلیمان نژاد افزود: سالن مهران پایگاه اصلی والیبال مشهد است و هواداران با آن آشنایی کامل دارند لذا جمع کردن این تعداد هوادار در مکانی دیگر ممکن نیست بنابراین تاکید مجموعه متولیان والیبال خراسان رضوی برگزاری مسابقات در همین سالن است. 
وی شکایت اصلی ناظران سازمان لیگ را فاصله کم جایگاه و دیوار تماشاچیان با زمین بازی عنوان و بیان کرد: تاکنون حادثه و یا اقدام اشتباهی از سوی تماشاگران مشهدی متوجه تیمهای میهمان در بازیهای برگزار شده در سالن مهران رخ نداده و سابقه برخی دیگر از تیمهای لیگ برتر در رفتارهای تخریبی تماشاچیان از هواداران مشهدی بیشتر است. 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی