کد خبر : 90263
/ 09:28

پرواز شاهین به صدر

با پیروزی برابر قشقایی، شاگردان فکری به صدر جدول رسیدند

پرواز شاهین به صدر

شهرآرا آنلاین - هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ‌دسته‌1 فوتبال کشور عصر دیروز به پایان رسید و شاهین شهرداری بوشهر جای مسی‌های کرمان را در صدر گرفت و آلومینیوم اراک در رفسنجان با 4 گل بازی را واگذار کرد.

 

شاهین به صدر رسید

شاگردان محمود فکری با تک‌گل رضا دهقان در دقیقه68، قشقایی را در ورزشگاه پارس شیراز شکست دادند و به صدر جدول مسابقات رده‌بندی صعود کردند و هم‌امتیاز با مس کرمان شدند. قشقایی‌ شیراز در ابتدای فصل با هدایت ابراهیم طالبی جزو شگفتی‌سازان لیگ1 بود و در مقطعی هم صدرنشینی جدول مسابقات را در اختیار گرفت؛ اما پس از مشکلات پیش‌آمده برای این فرد، دیگرنماینده استان شیراز، نیز در سراشیبی سقوط قرار گرفت. شاهین شهرداری با این پیروزی 23امتیازی شد و به‌دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به مس کرمان و همچنین توقف گل‌گهر سیرجان برابر شهرداری تبریز در صدر جدول قرار گرفت. قشقایی هم با 16امتیاز در رده هفتم جدول باقی ماند و به‌علت باخت بادران، سقوطی را تجربه نکرد.

 

غافل‌گیری آلومینیوم در رفسنجان

مس رفسنجان در دیداری پُرگل موفق به پیروزی ۴بر1 مقابل آلومینیوم اراک شد. نکته جالب این مسابقه گل‌زنی آلومینیوم در دقیقه3 بازی بود که آن‌ها را برای دقایقی از میزبانشان پیش انداخت، ولی این گل خیلی زود پاسخ داده شد. شاگردان میشو کرستیچوویچ با این برتری که دومین پیروزی فصل آن‌ها بود، ۱۰امتیازی شدند و با یک پله صعود در رده سیزدهم جدول لیگ1 قرار گرفتند. آلومینیوم اراک هم ۱۹امتیازی شد و در جایگاه پنجم جدول ایستاد.

 

گل‌گهر صدر را پس زد

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دیداری خارج از خانه مقابل شهرداری تبریز متوقف شد تا از رسیدن به صدر جدول در هفته‌ای که مس مساوی کرده بود، باز بماند. گل‌گهر با کسب این پیروزی می‌توانست با توجه به توقف مس کرمان در برابر ملوان بندرانزلی، این تیم را به صدر بفرستد؛ ولی آن‌ها با یک امتیاز از زمین مسابقه خارج شدند تا شاهین شهرداری بوشهر که در دیدار هم‌زمان با یک گل قشقایی را شکست داده بود، با 23 امتیاز به صدر برسد و شاگردان بگوویچ که 22امتیازی شدند، باید چشم به هفته‌های آتی داشته باشند. شهرداری تبریز هم با این تساوی 13امتیازی شد و در رتبه دهم جدول شانزده‌تیمی مسابقات قرار گرفت.

 

مهدی پاشا زمین خورد

تیم فوتبال فجر سپاسی موفق شد با نتیجه 1بر0 بادران تهران را شکست دهد تا بعد از جدایی مجید صالح از این تیم، یک برد باارزش برای فجری‌ها در خانه حریف رقم بخورد. بادران هفته گذشته با پیروزی برابر ملوان خود را به شرایط امیدوارکننده نزدیک کرده بود و بسیاری انتظار داشتند تا این تیم در ورزشگاه خانگی خود در زمین تهرانسر برابر فجرسپاسی نیز با پیروزی از زمین خارج شود؛ اما این اتفاق رخ نداد تا بادران دوباره طعم شکست را بپذیرد. فجر سپاسی با این برد 12امتیازی شد و از انتهای جدول فاصله گرفت تا تغییر سرمربی و شوک به این تیم فعلا در روند شیرازی‌ها تأثیرگذار باشد. بادران که با انگیزه زیادی مسابقات را آغاز کرده بود، در این دیدار شکست خورد تا همچنان 15امتیازی باقی بماند و با یک مسابقه کمتر در رده هشتم حضور داشته باشد. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی