کد خبر : 90271
/ 09:47

قدردانی از تقی‌زاده

برخی از اعضای شورا در شبکه‌های اجتماعی از تلاش‌های ماندگار شهردار سابق تشکر کردند

قدردانی از تقی‌زاده

شهرآرا آنلاین - سرانجام قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، قطار مدیریت شهری در دوره تقی‌زاده خامسی را به خط پایان رساند تا از این پس، شهرداری مشهد با سرپرستی کلایی به مسیر خود ادامه دهد. با اینکه در نشست خبری معرفی سرپرست شهرداری مشهد فرصتی برای اظهار نظر اعضای شورا درباره عملکرد مدیریت شهری در دوره تقی‌زاده خامسی فراهم نشد، برخی از اعضا‌ ساعاتی پس از معارفه کلایی، در شبکه‌های اجتماعی از تلاش‌های شهردار سابق قدردانی کردند.حمید‌رضا موحدی‌زاده، نایب‌رئیس شورای شهر، در پست اینستاگرامی درباره سرانجام جلسه فوق‌‌العاده شورای شهر نوشت: مهندس تقی‌‌زاده خامسی تابع قانون شد و در نیمه راه موفق، پرتلاش و امیدبخش خویش، شهرداری مشهد را ترک کرد. دکتر رضا خواجه‌‌نائینی اقدامات و برنامه‌های خود را برای اداره بهتر شهر و شهرداری مشهد ارائه کرد. محمدرضا کلایی پس از ارائه و دفاع از رویکرد و برنامه‌های خود، به عنوان سرپرست شهرداری مشهد انتخاب شد. 

بتول گندمی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا هم در کانال تلگرامی خود خطاب به تقی‌زاده نوشت: «پارسال که نام شما را برای مدیریت کلانشهر مشهد پیشنهاد کردم، به راهی که پیش‌رو بود، ایمان داشتم. می‌دانستم چهره‌ای به مشهد خواهد آمد که شهر امام رئوف را متحول خواهد کرد. ما به توان و تخصص شما اعتقاد داشتیم.»

احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، هم با انتشار پستی اینستاگرامی گفت: آقای مهندس تقی‌زاده خامسی سرمایه ارزشمند مدیریتی برای مشهد و بلکه کشور است که بنابر الزامات قانونی، از حضورشان در شهرداری مشهد محروم شدیم اما توان مدیریتی ایشان و سرمایه اجتماعی ایشان همچنان برای مشهد و کشور باقی است. در این یک سال، شخصا از ایشان خیلی آموختم و همچنان خواهم آموخت.

مسعود ریاضی، رئیس کمیسیون توسعه و عمران توس نیز در صفحه شخصی خود در اینستاگرام شعری را در رسای شهردار سابق مشهد نوشت و ادامه داد: به جان او که به شکرانه جان برافشانم/ اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست. مهندس تقی زاده را دوست می دارم و دلم برای حضورش در شهرداری تنگ می شود. امیدوارم آقای دکتر کلایی جای خالی ایشان را پر کند. صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی