• خانه
  • سیاسی
  • درخواست اژه‌ای از ظریف برای ارائه اسناد پول‌شویی
کد خبر : 90282
/ 10:33

درخواست اژه‌ای از ظریف برای ارائه اسناد پول‌شویی

معاون اول رئیس قوه قضائیه روز گذشته با حضور در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی توضیحاتی به نمایندگان ارائه کرد.

درخواست اژه‌ای از ظریف برای ارائه اسناد پول‌شویی

شهرآرا آنلاین - به گزارش خانه ملت، سخن‌گوی این فراکسیون در تشریح نشست دیروز تصریح کرد: اژه‌ای معتقد بود اساس قوه قضائیه، قانون است که نمایندگان آن را تصویب می‌کنند؛ پس همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا با اصلاح قوانین، مسیر قضاوت را تسهیل کنیم.

سیدحسین نقوی‌حسینی به نقل از اژه‌ای گفت که قوه قضائیه در مبارزه با فساد اعم از دانه درشت‌ها، دست‌اندرکاران، مسئولان و‌... مصمم است و با هیچ احدی تعارف ندارد؛ البته عده‌ای هم تحت عنوان ضرورت حفظ امنیت اقتصادی، ایجاد محیط امن برای سرمایه‌گذاران و‌... به برخوردهای قوه قضائیه اعتراض می‌کنند.وی گفت: پرونده برادر رئیس‌جمهور و برادر معاون اول در‌حال انجام است ولی زمان‌بر بوده و نیازمند تحقیقات بیشتری است، ولی در‌حال رسیدگی است. همچنین پرونده دریافت زمین محمد‌جواد لاریجانی، یک‌بار در زمان آیت‌ا... شاهرودی و یک بار هم در زمان آیت‌ا... آملی بررسی شده و در هر دو بار بدون وقوع جرم مختومه شده است.

سخن‌گوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره‌به سخنان اژه‌ای درباره اظهارات ظریف (درباره پول‌شویی) بیان کرد: این کلمات و جملات غلط بوده و وقتی از طرف یک مقام رسمی مطرح می‌شود، باید توضیح دهد و اسناد خود را ارائه کند. این‌جانب (اژه ای) نامه نوشته و گفته‌ام که اگر این جملات از‌سوی ایشان بیان شده است، توضیحات و اسناد وی اخذ شود.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی