کد خبر : 90620
/ 08:19

قتل بامدادی در خیابان خرمشهر

مردی پنجاه ودو‌ساله بامداد روز گذشته در خیابان خرمشهر مشهد، در پی ضربات چاقوی چند مهاجم جان سپرد.

قتل بامدادی در خیابان خرمشهر

شهرآرا آنلاین - ابوعطا - به گزارش شهرآرا، ساعت ٣صبح دیروز با اعلام خبری مبنی بر کشف یک جسد در خیابان خرمشهر از سوی پاکبانان شهرداری، قاضی کاظم‌میرزایی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به محل حادثه رفت.

با حضور مقام قضایی مشخص شد که فردی از ناحیه پشت و پهلو به علت برخورد ٣ضربه چاقو کشته شده و جسدش در پیاده‌روی خیابان افتاده است.بررسی‌ها نشان داد که این فرد مالک یک مغازه بزرگ بوده که در اجاره مالک یک نمایشگاه خودرو است و پاکبانان نیز این فرد را می‌شناخته‌اند.در ادامه مشخص شد این فرد سوئیتی کوچک در پشت این مغازه داشته که گاهی به آنجا می‌آمده و آن شب هم به دلایل نامعلومی به این مکان آمده است.

﷯پاکبانان شهرداری اعلام کردند که از دور دیده‌اند این فرد از کوچه کنار نمایشگاه که سوئیتش در آنجا بوده در حال فرار است و ٢نفر نیز دنبال او هستند. پاکبانان که کنجکاو شده بودند به سمت محل درگیری حرکت می‌کنند که متوجه آه و ناله فردی می‌شوند و این مرد پنجاه ودو‌ساله را می‌شناسند. آن ها متوجه جراحت او می‌شوند و بلافاصله موضوع را به اورژانس و پلیس اطلاع می‌دهند اما این فرد به علت خون‌ریزی شدید جان خود را از دست می‌دهد.برابر دستور قاضی میرزایی، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی عاملان این جنایت آغاز کرده‌اند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی