کد خبر : 90835
/ 06:14

نمایشگاه «شهر هوشمند» برگزار می‌شود

یکی از اهداف در نظر گرفته شده در سیاست گذاری های شهرمان حرکت به سمت هوشمندسازی در امور مختلف شهری است.

نمایشگاه «شهر هوشمند» برگزار می‌شود

شهرآرا آنلاین - یکی از اهداف در نظر گرفته شده در سیاست گذاری های شهرمان حرکت به سمت هوشمندسازی در امور مختلف شهری است. این هدف از حدود یک سال پیش به صورت جدی در دستورکار مدیران شهر قرار گرفته است و تا به امروز در بخش های مختلف، کار بر روی آن ادامه دارد.در همین زمینه و به منظور نمایش توانمندی های موجود در این حوزه، قرار است پس از وقفه ای چندساله، هشتمین نمایشگاه «شهر هوشمند» در مشهد برگزار شود. این نمایشگاه در تاریخ ١٢ تا ١۶ دی ماه امسال و هم زمان با نمایشگاه «ایرانکام» برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری، هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد، پذیرای ٣ سطح از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و شهر هوشمند خواهد بود. شرکت های سطح یک کشور که در زمینه هوشمندسازی و نظام های پرداخت شهری فعالیت دارند، در کنار پیمانکاران عمده سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، شاکله اصلی نمایشگاه را تشکیل خواهند داد و در کنار این ٢، مجموعه ای از استارتاپ های مرتبط با حوزه شهر هوشمند نیز حضور فعال خواهند داشت.

همچنین در راستای حمایت از استارتاپ های فعال و خلاق در حوزه شهر هوشمند، نخستین جایزه ملی استارتاپ های شهر هوشمند در این دوره از نمایشگاه اهدا خواهد شد. 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی