کد خبر : 90884
/ 05:35

بسته حمایتی بازنشستگان توزیع می‌شود

بسته حمایتی دولت برای این افراد بین ۸ تا ۱۰ روز آینده پرداخت خواهد شد.

بسته حمایتی بازنشستگان توزیع می‌شود

شهرآرا آنلاین - انوشیرو‌ان محسنی بندپی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور، در مورد زمان پرداخت بسته حمایتی به بازنشستگان به فارس گفت: بسته حمایتی دولت برای این افراد بین ۸ تا ۱۰ روز آینده پرداخت خواهد شد. 

﷯ توزیع ۲۰۰ تن گوشت منجمد 

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: امروز تا ۲۰۰ تن گوشت منجمد را به شهرستان‌ها عرضه خواهیم کرد تا بتوانیم قیمت را کنترل کنیم. علی رسولیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در چند روز گذشته شاهد افزایش قیمت گوشت بودیم؛ بر این اساس جلسه تنظیم بازار را برگزار کردیم تا به این امر وارد شویم.

 

﷯ ارقام احتمالی بودجه ۹۸ 

سخن‌گوی هیئت رئیسه مجلس گفت: قیمت دلار در بودجه سال آینده حدود ۵۷۰۰ تومان درنظر گرفته شود. به گزارش اقتصاد نیوز، بهروز نعمتی اظهار کرد: بر اساس شنیده‌ها، دولت در لایحه بودجه سال آینده قیمت ۵۴ دلار را برای هر بشکه نفت در نظر گرفته است.همچنین بودجه روز ١۵ آذر تقدیم می‌شود.

 

﷯ ترمیم دستمزد کارگران

دویست‌وهفتاد‌و‌هشتمین جلسه شورای عالی کار سه‌شنبه با حضور وزیر کار و نمایندگان کارگران و کارفرمایان با بررسی موضوع انطباق حداقل معیشت و دستمزد کارگران برگزار می‌شود . ابوالفضل فتح‌اللهی،نماینده کارگران در شورای عالی کار، با اعلام این خبر به ایسنا گفت: جلسه با محور صیانت از نیروی کار، تطبیق حداقل دستمزد و معیشت، پایداری بنگاه‌های اقتصادی، خلق فرصت‌های شغلی جدید برگزار می‌شود. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی