کد خبر : 90898
/ 06:45

آخرین پرواز یک کودک

پسربچه‌ای ٨‌ساله در پرواز مشهد-یزد جانش را از دست داد

آخرین پرواز یک کودک

شهرآرا آنلاین - شامگاه دوشنبه یک کودک هشت‌ساله در پرواز مشهد-یزد جان خود را از دست داد.

این حادثه زمانی رخ داد که این هواپیما مشهد را به مقصد یزد ترک کرد، در میانه راه حال این کودک هشت‌ساله که به همراه پدر و مادرش مسافر این هواپیما بودند، ناگهان بد و وضعیتش وخیم می‌شود.

با وجود تلاش گسترده کادر و پزشک پرواز، این کودک تا هنگام رسیدن به فرودگاه یزد جان خود را از دست می‌دهد. انتشار این خبر در فضای مجازی واکنش روابط‌عمومی فرودگاه یزد را در پی داشت.

مدیر روابط‌عمومی فرودگاه یزد در گفت‌وگو با مهر ضمن تأیید خبر، علت مرگ کودک را ابتلا به بیماری تالاسمی اعلام کرد.

محمدجواد ادیب با بیان اینکه این اتفاق مربوط به آخرین پرواز دوشنبه‌شب مشهد به یزد بود، بیان کرد: این کودک به دلیل وخامت بیماری در مسیر پرواز جان خود را از دست داده است.

﷯وی خاطرنشان کرد: والدین و همراهان کودک هشت‌ساله از بیماری وی آگاهی داشته‌اند و در جریان وخامت حال کودک خود بوده‌اند.ادیب با اشاره به اینکه کادر پرواز نیز به واسطه مجوز پزشک معالج، اجازه ورود به هواپیما را صادر کردند، افزود: خلبان و کادر پرواز نیز در جریان وخامت حال بیمار قرار داشتند با این حال به دلیل ارائه مجوز پزشک، انتقال کودک انجام شد اما متاسفانه در مسیر کودک جان خود را از دست داد.وی خاطرنشان کرد: عملا در هواپیما امکان نجات وجود نداشت زیرا پرواز در نقطه جغرافیایی قرار داشت که بازگشت به مشهد یا ادامه مسیر به سمت یزد، به یک زمان واحد نیاز داشت. با اطلاع‌رسانی کادر پرواز به فرودگاه یزد، امکانات در فرودگاه فراهم شد اما کودک قبل از فرود، جان خود را از دست داده بود.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی