کد خبر : 90899
/ 06:49
دستگیری متهم سابقه دار به اتهام آزار و اذیت بانوان

تیر شیطان به سنگ خورد

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش تهران به اتهام تلاش برای آزار و اذیت یک خانم جوان خبر داد‌.

تیر شیطان به سنگ خورد

شهرآرا آنلاین - به گزارش فارس، در مورخه ٢۴‌آبان سال جاری پرونده‌ای با موضوع آزار و اذیت جنسی از شعبه نهم بازپرسی دادسرای ناحیه ٢٧‌تهران ارجاع شد که در آن شاکی بیان کرده بود راننده یک خودرو پژو ۴٠۵‌نقره‌ای تلاش داشته است تا وی را مورد آزار و اذیت قرار دهد.

شاکی پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ٢١‌مورخه ٢٣ آبان ١٣٩٧‌از میدان آزادی به مقصد یافت‌آباد به عنوان مسافر سوار یک خودرو پژو ۴٠۵‌نقره‌ای رنگ شدم. دقیقه‌ای از حرکت ماشین نگذشته بود که ناگهان متوجه تغییر مسیر راننده ماشین شدم.

وی ادامه داد: بلافاصله اعتراض کردم و از راننده خواستم تا ماشین را متوقف کند اما راننده‌، بدون توجه به درخواست من به مسیر خود ادامه داد تا نهایتا در مکانی خلوت توقف کرد و هم‌زمان‌، با تهدید چاقو به سمت من حمله‌ور شد.

شاکی تصریح کرد: او قصد آزار و اذیت مرا داشت و مرا به قصد ترساندن به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد. او به قدری گردنم را فشار داد که احساس خفگی می کردم اما با این حال تصمیم گرفتم تا آخر در برابرش مقاومت کنم‌. نهایتا در یک لحظه توانستم خودم را از دست وی نجات دهم و خودم را از ماشین به بیرون پرتاب و با صدای بلند از مردم درخواست کمک کنم که راننده نیز به سرعت از محل متواری شد.

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل رها شدن شاکی از دست راننده پژو ۴٠۵‌در محدوده بازار آهن در منطقه شادآباد در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی خودرو ۴٠۵‌شدند‌.

با شناسایی تصویر مالک پژو ۴٠۵‌نقره‌ای به نام «امیر‌. ص» سی‌وسه ساله از سوی شاکی، کارآگاهان در بررسی سوابق این شخص اطلاع پیدا کردند که وی از مجرمان سابقه‌دار در ارتکاب جرائم مختلف به ویژه سرقت همراه با آزار و اذیت است که بارها دستگیر و روانه زندان شده است.

با شناسایی محل سکونت «امیر.ص»‌، کارآگاهان این محل را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند تا سرانجام در ساعت ٩‌مورخه ١١‌آذر ١٣٩٧‌زمانی‌ که متهم قصد سوار شدن به خودرو خود را داشت‌ قبل از هرگونه اقدام برای قدرت‌نمایی در برابر مأموران دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم که متأهل و دارای خانواده است در همان تحقیقات اولیه صراحتا به تلاش برای آزار و اذیت شاکی اعتراف و بیان کرد که خودرو پژو ۴٠۵‌ نقره‌ای را مدت کوتاهی است که خریداری کرده و پیش از این نیز یک خودرو پراید داشته است‌.

﷯سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت‌: با توجه به سوابق متهم در ارتکاب جرائم مختلف به ویژه سرقت‌های توأم با آزار و اذیت و اعتراف اولیه متهم‌، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای شناسایی دیگر جرائم ارتکابی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی