کد خبر : 90946
/ 07:38

کاهش قیمت ارز در صرافی‌‌ها

روز گذشته در معاملات بازار آزاد، قیمت ارز در صرافی‌ها کاهش یافت، به نحوی که نرخ دلار به ١١ هزار و ٨٠٠ تومان رسید.

کاهش قیمت ارز در صرافی‌‌ها

شهرآرا آنلاین - روز گذشته در معاملات بازار آزاد، قیمت ارز در صرافی‌ها کاهش یافت، به نحوی که نرخ دلار به ١١ هزار و ٨٠٠ تومان رسید. به گزارش اقتصاد نیوز، همچنین هر اسکناس یورو ١٢ هزار و ٩١٠ تومان برای خرید و ١٢ هزار و ٩۴۵ تومان برای فروش است.

 

﷯ افزایش قیمت برق پرمصرف‌ها

محمود رضا حقی‌فام، سخن‌گوی صنعت برق، درگفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران از پیشنهاد افزایش ۵۰ تا ۷۰ درصدی قیمت برق پرمصرف‎ها از خرداد ۹۸ خبر داد و گفت: ۱۶ تا ۲۰ درصد مشترکان برق کشور، پرمصرف‌هایی هستند که بیش از ۵۰ درصد از کل برق تولیدی در نیروگاه‌ها را مصرف می‌کنند.

 

﷯ علت گرانی گوشت

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز مشهد گفت: در چند روزی که هوا سرد بوده، دام کمتر عرضه شده و خللی را در بازار ایجاد کرده است تا گوشت گران شود .احمد احدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص علت افزایش قیمت گوشت در مشهد، اظهار کرد: این امر کاملا بستگی به عرضه و تقاضا دارد. 

 

﷯ وام ازدواج در لایحه بودجه ۹۸ 

جزئیات لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور نشان می‌دهد دولت وام قرض‌الحسنه ازدواج جوانان را ۱۵ میلیون تومان مانند سال جاری تصویب کرده است و به مجلس ارسال خواهد کرد. به گزارش اقتصاد نیوز، ثابت نگه داشته شدن میزان وام قرض‌الحسنه ازدواج در حالی است که اکنون با توجه به‌‌نوسان قیمت ارز و تأثیر آن در بهای تمام‌شده لوازم خانگی، تورم،‌ مسکن و نظایر آن ارزش این رقم کاهش یافته است و منطبق با شرایط روز کشور نیست. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی