کد خبر : 90963
/ 08:19

دستگیری سوداگران ضایعاتی در ورودی مشهد

مأموران اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد‌مخدر خراسان‌رضوی ضمن دستگیری ٢سوداگر مرگ یک محموله افیونی را از آن‌ها کشف و ضبط کردند.

دستگیری سوداگران ضایعاتی در ورودی مشهد

شهرآرا آنلاین - قرآنی| به گزارش شهرآرا، ٢قاچاقچی افیونی در حالی که روز گذشته قصد داشتند محموله سیاه خود را از طریق یکی از مبادی ورودی به مشهد منتقل کنند به دام مجریان قانون افتادند و دستگیر شدند.

این ماجرا زمانی اتفاق افتاد که مأموران اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان‌رضوی پیش‌تر رد متهمان را در جاده زده و خودرو کامیون آن‌ها را که بار ضایعات داشت، شناسایی کرده و تحت تعقیب قرار داده بودند.

با اعلام این خبر به مقام‌قضایی دستور جلب متهمان صادر و گروه رسیدگی‌کننده وارد عمل شد. طولی نکشید که راننده کامیون و همدستش در دام ضابطان قضایی افتادند و زمینگیر شدند.

مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد‌مخدر خراسان‌رضوی در این مأموریت پس از متوقف ساختن خودرو حامل مواد‌مخدر، آن را بازرسی کردند که مقدار ١١٠کیلو‌گرم مواد‌افیونی از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

به گفته سردار محمد کاظم تقوی، فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی ٢متهم این پرونده محموله‌مخدر کشف شده را در بدنه خودرو خود جاسازی کرده بودند و قرار بود آن را در مشهد به دست همدستشان برسانند که خوشبختانه جلب مأموران شدند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی