• خانه
  • ورزشی
  • شکایت تراکتورسازی از استوکس و اروین به فیفا
کد خبر : 90997
/ 06:08
گزارش دیلی رکورد انگلیس از شکایت تبریزی‌ها

شکایت تراکتورسازی از استوکس و اروین به فیفا

رسانه انگلیسی از شکایت باشگاه تراکتورسازی از 2 بازیکن خارجی سابق خود خبر داد.

شکایت تراکتورسازی از استوکس و اروین به فیفا

شهرآرا آنلاین - آنتونی استوکس و لی اروین بعد از حضوری کوتاه‌مدت و موفق در تراکتورسازی درنهایت این تیم را ترک کردند. دیلی رکورد نوشت: آنتونی استوکس و لی‌اروین در تابستان راهی تیم تراکتورسازی شدند، ولی هر 2 درنهایت این تیم را ترک کردند. اکنون باشگاه تراکتورسازی به شکایت از این 2 بازیکن به فیفا اقدام کرده است.

استوکس از مشکلات خانوادگی خود سخن گفته است و طبق ادعای رسانه‌های ایرانی، اروین نیز گرفتار بیماری روحی شده است.

علیرضا اسدی، مدیر این باشگاه، گفت: مشکلات این 2 بازیکن جدا از هم است. استوکس مشکل خانوادگی دارد و اروین نیز گرفتار بیماری روحی شده است، ولی عذر و بهانه‌ای نیست که دروغ گفته شود و این موضوع با بخش حقوقی فیفا در میان گذاشته می‌شود. استوکس مشکل بزرگی با خانواده دارد و این موضوع شخصی است. ما حتی پیشنهاد دادیم تا پدر، مادر و خواهرش به تبریز بیایند و از اینجا دیدن کنند. او به ما گفت که نمی‌تواند تمرکزش را روی فوتبال برای ما قرار دهد. ما مثل دوست می‌خواستیم به او کمک کنیم، ولی ذهن او آمادگی بازی و تمرین برای ما را نداشت. او ادامه داد: اروین گفت که دچار افسردگی شده است و نمی‌تواند بازی کند، ولی جالب اینکه 2 روز بعد از اینکه ما نامه‌ای برای او فرستادیم، توانست خودش را به اردوی تیم در ترکیه برساند. این یک عذر و بهانه ازسوی او بود، ولی مشکل استوکس جدی و خانوادگی است. می‌خواهیم قطعا در تمام مراحل رفتار حرفه‌ای داشته باشیم. از نظر ما کار هر 2 بازیکن برای ما درحال‌حاضر تمام‌شده است.

این خبر را درحالی دیلی‌میل اعلام کرده است که باشگاه تراکتورسازی شکایت به فیفا را رد کرده و مدیر رسانه‌ای این تیم گفته است تا نقل‌و‌انتقالات زمستانی به این بازیکنان زمان می‌دهد.  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی