کد خبر : 90999
/ 06:11

توقف ماشین برای حرکت به صدر

پدیده فردا محکوم به شکست ماشین سازی تبریز است تا در کورس قهرمانی نیم فصل بماند

توقف ماشین برای حرکت به صدر

شهرآرا آنلاین - تیم فوتبال پدیده درحالی فردا به‌مصاف تیم فوتبال ماشین‌سازی می‌رود که پیروزی در این بازی می‌تواند مشهدی‌ها را همچنان در کورس قهرمانی نیم‌فصل نگه دارد. پدیده 29امتیازی فردا میزبان تیم 13امتیازی ماشین‌سازی است و این همه درحالی است که 2 رقیب جدی پدیده برای کسب عنوان قهرمانی هم در این هفته به‌مصاف هم می‌روند. نتیجه مسابقه تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که روز یکشنبه برگزار می‌شود، به‌شدت در سرنوشت پدیده برای کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل تأثیر‌گذار است. اگر پدیده برنده بازی فردا در مشهد باشد، با 32امتیاز، صدرنشین یکه‌تاز لیگ می‌شود و تساوی بین پرسپولیس و سپاهان که نتیجه‌ای محتمل به نظر می‌رسد، شاگردان گل‌محمدی را به هدف بزرگ خود نزدیک خواهد کرد. البته برای رسیدن به این مهم، پدیده مانع دیگری به نام استقلال را هم در هفته آخر پیش‌رو خواهد داشت؛ اما فراموش نکنیم که جدال پرسپولیس با پارس جم جنوبی و سپاهان با استقلال خوزستان در اهواز هم چندان ساده نیست و شاید یک تساوی با استقلال هم برای قطعی‌کردن قهرمانی پدیده کافی باشد. همه‌چیز اگر خوب پیش برود، پدیده با 4امتیاز از 2 بازی پیش‌رو قهرمان نیم‌فصل خواهد شد، رؤیایی که گام اول آن مغلوب‌کردن تیم سختکوش محمدرضا مهاجری در مشهد است. دیدار پدیده و ماشین‌سازی ساعت17 روز جمعه در ورزشگاه امام‌رضا(ع) مشهد برگزار می‌شود.

 

مهاجری با انگیزه برگشته

تقابل سرمربی تیم ماشین‌سازی با پدیده مشهد از جذابیت‌های بازی فردا در ورزشگاه امام‌رضا(ع) خواهد بود. محمدرضا مهاجری که 2 فصل سر‌مربی پدیده بوده و روزهای تلخ و شیرین زیادی را در فوتبال مشهد داشته است، روز جمعه مقابل تیمی قرار می‌گیرد که به او فرصت سرمربیگری در لیگ برتر را برای اولین‌بار داد. مهاجری در لیگ‌های شانزدهم و هفدهم هدایت پدیده را برعهده داشت و با توجه به مشکلات و بضاعت موجود، نتایج خوبی را به دست آورد. سرمربی کنونی ماشین‌سازی سال پیش در پدیده اگر گرفتار ماجرای کسر امتیاز نمی‌شد، شاید می‌توانست رتبه بسیار خوبی را با پدیده به ارمغان بیاورد؛ اما شانس با این مربی و شاگردانش یار نبود. حالا مهاجری در حالی با ماشین‌سازی به مشهد سفر می‌کند که انگیزه زیادی برای شکست‌دادن تیم یحیی گل‌محمدی دارد. تیم او هفته گذشته بعد از 7 هفته نباختن مقابل پرسپولیس در ثانیه‌های پایانی گل خورد و در این شرایط تیم تبریزی برای کسب دومین پیروزی فصل خود تلاش خواهد کرد. مسئله مهمی که در هفته‌های گذشته تیم رضا مهاجری را اذیت کرده، وجود مصدومان پرتعداد در ترکیب این تیم است. ماشین‌سازی که در ابتدای فصل به‌دلیل مسائل مالکیتی زمان زیادی را از دست داد، امسال از نظر تعداد بازیکن در مضیقه بوده و حالا در آخرین بازی نیم‌فصل اول مهاجری امیدوار است باوجود مصدومان زیاد با استفاده از بازیکنان جوان بار دیگر به موفقیت برسد و به تعطیلات برود. ماشین‌سازان در برنامه خود جذب چند بازیکن را برای نیم‌فصل گنجانده‌اند و امیدوارند با گذر موفق از دیدار با پدیده بتوانند در نیم‌فصل دوم با تیمی متفاوت به میدان بروند.

 

سرآسیایی: اگر حمایت‌های مسئولان نبود، چیزی از پدیده نمی‌ماند

مدیر تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: اگر حمایت‌های مسئولان شهری و استان نبود، چیزی از تیم پدیده باقی نمی‌ماند. مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام باشگاه پدیده، درباره حل مشکلات مالکیتی تیم گفت: خوشبختانه در این چند وقت اخیر همه مسئولان شهری و استانی از تیم پدیده حمایت داشتند. اگر حمایت‌های مسئولان شهری و استان نبود، چیزی از تیم پدیده باقی نمی‌ماند. وی افزود: چند روز قبل با آقای کلایی، شهردار منتخب مشهد، صحبت کردم و با توجه به نگاه خوب ایشان به مقوله ورزش و نگاه حمایتی اعضای شورای شهر حتم داریم که بازهم اتفاقات خوبی برای تیم رخ خواهد داد. درحال‌حاضر نیز یزدان‌پناه، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌ها، واقعا پای‌کار تیم است و کمک‌های خوبی را به تیم داشته‌اند. قائم‌مقام تیم فوتبال پدیده خراسان اظهار کرد: آنچه مهم است، این است که امسال همه مسئولان برای کمک به تیم پدیده قدم جلو گذاشته‌اند. برای تعیین وضعیت نهایی مالکیت تیم نیز با آقای میرزایی، سرپرست استانداری خراسان رضوی، صحبت‌های خوبی انجام شده و منتظریم تا تصمیم‌گیری نهایی انجام شود. به‌هر‌حال ایشان هم چون از ابتدا پیگیر این موضوع بودند، کاملا نگاه حمایتی دارند. رسولیان، مدیرکل اقتصادی استانداری، نیز در پیشبرد کار تیم واقعا تأثیرگذار بوده‌اند و فکر می‌کنم اتفاقات خوبی برای تیم رخ دهد. وی درباره مشکل زمین تمرین تیم نیز گفت: متأسفانه هنوز نتوانسته‌ایم زمین مناسبی را برای تمرینات پیدا کنیم. درحال‌حاضر نیز زمین تمرینی ما در منزل‌آباد با توجه به مدت زیادی که از این زمین استفاده کردیم، دیگر شرایط مناسبی برای تمرینات ندارد و امیدوارم مسئولان استانی و شهری مشهد درخصوص زمین تمرین هم ما را یاری کنند. وی افزود: آنچه مهم است، این است که یحیی گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی و بازیکنان تیم همه تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت و شادی دل مردم انجام می‌دهند، اما متأسفانه ما در بخش سخت‌افزاری که مهم‌ترین آن زمین تمرین است، هنوز با مشکل روبه‌رو هستیم.  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی