کد خبر : 91002
/ 06:30

نقش بی‌بدیل حسابداران در شفافیت مالی و اقتصادی

مدیرکل امور مالی شهرداری مشهد گفت: حسابداران نقشی بی‌بدیل در حوزه شفافیت مالی و اقتصادی در کشور دارند.

نقش بی‌بدیل حسابداران در شفافیت مالی و اقتصادی

شهرآرا آنلاین - احمد صالح‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرا با اشاره به‌ روز حسابدار اظهار کرد: ۱۷۳ انجمن حرفه‌ای از ١٣٠ کشور جهان در فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) به عنوان مهم‌ترین و تأثیرگذارترین نهاد حرفه‌ای بین‌المللی حسابداری عضویت دارند. از کشور ایران نیز انجمن حسابداران خبره ایران و جامعه حسابداران رسمی ایران در آن عضویت دارند.صالح‌آبادی بیان کرد: هفته حسابدار نیز بر اساس نظر انجمن حسابداران خبره ایران و جامعه حسابداران رسمی ایران از ١۴ تا ٢١ آذرماه در نظر گرفته شده است و روز حسابدار نیز ١۵ آذرماه است تا بتوان به بهانه این روز از حسابداران که در شفافیت اقتصادی و گردش مالی کشور نقش مهمی دارند قدردانی شود.

مدیرکل امور مالی شهرداری مشهد گفت: زمانی که اسم حسابدار می‌آید، ذهن انسان به یاد افرادی می‌افتد که بر اساس تجربه خود و سلامتی مالی، به این کشور خدمت کرده‌اند و بیشتر جامعه حسابداری اشخاصی هستند که از اشتغال، آموزش، صنعت و اقتصاد به این کشور کمک کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرداری مشهد نیز حسابداران نقشی مهم در حوزه شفافیت مالی و پیشبرد اهداف داشته‌اند که از زحمات آنان قدردانی می‌کنم. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی