کد خبر : 91006
/ 06:38

‌میرزایی، پیشنهاد جوانان اصلاح‌طلب برای استانداری

جمعی از فعالان اصلاح‌طلب خراسان رضوی در نامه‌ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، خواستار انتخاب قربان میرزایی به عنوان سکان‌دار جدید این استان شدند.

‌میرزایی، پیشنهاد جوانان اصلاح‌طلب برای استانداری

شهرآرا آنلاین - در متن این آمده است: ما به عنوان جمعی از جوانان اصلاح‌طلب خراسان‌ رضوی این واگویه‌ها را خطاب به حضرت‌عالی به عنوان بالاترین مقام اصلاح‌طلب در ساختار اجرایی کشور مرقوم کرده‌ایم و امید آن داریم که این بار توجهی به درخواست‌ها و نکات مشفقانه فرزندان دلسوز و دغدغه‌مند این مرز و بوم داشته باشید.

همچنان که مستحضر هستید، در سال‌های ۹۲ و ۹۶ جریان اصلاح‌طلبی در کشور از جمله در خراسان‌ رضوی توان و آبروی خود را در راستای مصالح ملی برای استقرار و تداوم مسیر تدبیر و امید صرف کرد. آنچه در آخرین چهارشنبه منتهی به هر‌دو انتخابات فوق در مشهد روی داد، خود، گواهی بر این ادعاست و باز هم بدون شک مطلع هستید که چه بر ما رفت تا آن پیروزی و شکوه با وجود حضور ٢ نامزد از استان خراسان‌ رضوی به وقوع پیوست، اما پس از گذشت ۶ سال از استقرار این دولت، هنوز شاهد توجه جدی به نصایح و مطالبات نخبگان، دلسوزان و کنشگران سیاسی و مدنی در استان نبوده‌ایم. شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولیت‌های استانی از جمله مقام استانداری خراسان رضوی قرار است وجه‌المصالحه دولت با برخی از جریانات نامرتبط با شعارهای دولت تدبیر و امید شود. برداشت ما با توجه به تجربیات گذشته این است که در این میان نه‌تنها این‌گونه اهداف به دست نخواهد آمد بلکه تنها چیزی که در این میانه آسیب خواهد دید‌ اعتماد مردم سخت‌کوش و با‌اخلاص این دیار خواهد بود‌. به توفیق اجباری، حال که به موجب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، مجالی برای تغییر این رویه نامطلوب فراهم آمده است، باز هم شاهد رسیدن اخباری هستیم که نه نشانی از تدبیر دارد و نه امیدی ‌باقی می‌گذارد. لازم است یادآوری کنیم بدون هیچ‌گونه چشمداشتی و تنها به واسطه تکالیف ملی و دینی خود همواره پای کار انقلاب و نظام به‌ویژه در مقاطع حساسی چون انتخابات مختلف بوده‌ایم. اکنون نیز به دور از هرگونه سهم‌خواهی، از شما انتظار داریم برای انتصاب استانداری از جنس تدبیر و امید، آشنا به حساسیت‌ها و مسائل، چالش‌ها و ویژگی‌های خاص استان و مدیری تحول‌آفرین با تمام توان کوشا باشید تا در این مدت باقی‌مانده از عمر خدمتگزاری دولت، آن هم در شرایط سخت و پیچیده امروز، دست‌کم شاهد ثبات و تعامل با تمامی نیروهای سیاسی استان باشیم که در دوره جناب آقای علیرضا رشیدیان تا اندازه زیادی جریان داشت. جوانان اصلاح‌طلب حسن ختام صحبت‌هایشان را این‌گونه آورده‌اند: پیشنهاد ما جناب آقای مهندس قربان میرزایی است که شاخص‌های فوق‌الذکر را داراست. امید است ‌با حضور ایشان در صدر جایگاه اجرایی استان، خراسان و ساکنان خسته از افراطیگری‌هایش روزهای بهتری را تجربه کنند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی