کد خبر : 91007
/ 06:40

تقاطع ساجدی - جانباز فردا بازگشایی می‌شود

گره کوری که با اجرای ناقص عرشه پل آموزگار در دوره گذشته مدیریت شهری ایجاد شده بود، قرار است با تدبیر شورای پنجم و همت مدیران شهری گشوده شود.

تقاطع ساجدی - جانباز فردا بازگشایی می‌شود

شهرآرا آنلاین - آن‌طور که مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به شهرآرا خبر داد، تقاطع سه‌راه ساجدی-جانباز فردا بازگشایی و به طور هم‌زمان چراغ فرماندهی تقاطع جانباز-فرامرز حذف می‌شود. با بهره‌برداری از این پروژه، خودروهای عبوری از روی پل آموزگار از فردا به جای توقف در تقاطع جانباز-فرامرز، تا سه‌راه ساجدی ادامه مسیر می‌دهند و از این طریق، گره ترافیکی این مـحـدوده بـرطـرف می‌شود. هادی عطارزاده طوسی در این باره به شهرآرا گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، با توجه به اتمام عملیات عمرانی فاز یک پروژه بازگشایی سه‌راه ساجدی، این تقاطع فردا بازگشایی می‌شود. وی افزود: هم‌زمان با بازگشایی سه‌راه ساجدی، دوربرگردان زیر پل آموزگار هم به بهره‌برداری می‌رسد تا خودروهای عبوری از خیابان بهاران برای تعیین مسیر به سمت خیابان فرامرز از این دوربرگردان استفاده کنند.

عطارزاده طوسی بیان کرد: برای ایجاد راست گردهای ورودی به سمت خیابان فرامرز عباسی، لاین میانی تقاطع جانباز-فرامرز از فردا مسدود می‌شود تا با آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه مذکور، اصلاحات هندسی مورد نیاز انجام گیرد. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی