کد خبر : 91015
/ 06:57
بسته خبری اقتصادی

سرنوشت کارت سوخت پس از خرید خودرو

کارت سوخت بر اساس شماره VIN (کد شناسایی ١٧رقمی) خودرو صادر می‌شود.

سرنوشت کارت سوخت پس از خرید خودرو

شهرآرا آنلاین

سرنوشت کارت سوخت پس از خرید خودرو

زیبا اسماعیلی، سخن‌گوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با ایرنا گفت: درصورتی که فردی خودرو خریده باشد، اما کارت سوخت به نام مالک قبلی است، نیازی به ثبت‌نام دوباره ندارد و همچنان می‌تواند از آن استفاده کند؛ زیرا کارت سوخت بر اساس شماره VIN (کد شناسایی ١٧رقمی) خودرو صادر می‌شود.

 

﷯ میزان مبادلات سهم در بورس خراسان 

مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: در آبان امسال ٢میلیارد و ٣٩میلیون سهم به ارزش ۶هزار و ٩۶۴میلیارد ریال در این بورس معامله شد .حسین خدادوست در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این تعداد سهام ازسوی ٣١هزار و ١٢٠نفر خریداری شد که از این تعداد ١٨١١ سهام‌دار جدید بودند و کد سهام‌داری دریافت کردند.

 

﷯ افزایش نقدی حقوق کارگران منتفی است 

اصغرآهنی‌ها، نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار در گفت‌وگو با اقتصاد‌نیوز گفت: افزایش نقدی حقوق کارگران منتفی است، با این حال تلاش می‌کنیم قدرت خرید این قشر در قالب حمایت‌های غیرنقدی دولت تقویت شود. وی افزود: نماینده کارگری در شورای عالی کار بر این باور است که کارگران به حمایت نقدی و آبرومندانه بیشتری نیاز دارند.

 

﷯ افزایش حقوق کارمندان 

به گزارش ایلنا، محمد‌رضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پیشنهاد دولت برای افزایش ۲۰ درصدی حقوق سال ۹۸ گفت: به احتمال زیاد میزان پیشنهادی مجلس برای افزایش حقوق نسبت به پیشنهاد دولت بیشتر است اما فعلا نمی‌توانیم عدد دقیقی را اعلام کنیم. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی