کد خبر : 91019
/ 07:07

برخورد و نظارت‌ بر بازار تشدید می‌شود

نظارت و کنترل بر بازار و برخورد با محتکران و متخلفان تشدید می‌شود.

برخورد و نظارت‌ بر بازار تشدید می‌شود

شهرآرا آنلاین - به گزارش اداره کل روابط عمومی‌استانداری، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: در نشستی با دستگاه‌های نظارتی، برنامه‌ریزی شد که با اجرای طرح‌های جدید ورود گسترده‌ای در ٢بعد نظارت و کنترل بر بازار و نیز برخورد با گران‌فروشی و احتکار با هماهنگی دستگاه قضایی داشته باشیم. 

علی رسولیان افزود: در این راستا برای مدیریت بازار از همه ظرفیت استان اعم از اصناف، سازمان صنعت، معدن وتجارت، تعزیرات حکومتی و حتی بسیج استفاده می‌کنیم.

وی گفت: از ابتدای سال بحث نظارت و کنترل بر بازار با جدیت دنبال شده است و طی هشت‌ماهه گذشته حدود ٢۴۵هزار بازرسی از واحدهای تولیدی و توزیع انجام شده است. وی بیان کرد: در این مدت ۵٩ پرونده احتکار، اختفا و امتناع در مجموع به ارزش ٣٢٨ میلیارد ریال تشکیل و رسیدگی شده یا در دست بررسی است .

وی افزود: کل پرونده‌های وارده به تعزیرات حکومتی هم ٢۶هزار مورد است که در این مدت در مجموع با حساسیت و عملکرد مطلوب این اداره کل ٢٨هزار پرونده رسیدگی شده است که عملکرد ١٠٨درصد تعزیرات را نشان می‌دهد. رسولیان ادامه داد: در این میان بزرگ‌ترین پرونده احتکار رسیدگی شده در حوزه‌های لوازم یدکی‌، برنج‌، حبوبات و لوازم خانگی بوده است. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی