کد خبر : 91276
/ 07:25
بعد از کسب 6 باخت پیاپی و طی یک توافق دوطرفه با مدیرعامل باشگاه

جلالی از پیکان پیاده شد

مجید جلالی، سرمربی تیم پیکان، بعد از 3 فصل حضور در این باشگاه سرانجام دیروز و در آخرین جلسه‌ای که با محمود شیعی، مدیرعامل این باشگاه، داشت، به‌طور‌توافقی از این تیم جدا شد.

جلالی از پیکان پیاده شد

شهرآرا آنلاین - سومین جلسه مهم در باشگاه پیکان پیش از ظهر دیروز برگزار شد و نتیجه‌ای که از آن بیرون آمد، جدایی توافقی مجید جلالی از پیکان بود. این مربی 3 سال قبل و در لیگ شانزدهم هدایت پیکان را که تازه از لیگ1 به لیگ برتر آمده بود، به عهده گرفت و در 2 فصل این تیم را در رتبه ششم لیگ برتر نگه داشت. پیکان فصل گذشته در مقاطعی از فصل تا رده دوم جدول هم رسید، اما چند نتیجه ضعیف درنهایت این تیم را از کسب سهمیه دور کرد. جلالی این فصل با پیکان بازی‌ها را خوب شروع کرد و بخش مهمی از نیم‌فصل اول را در میان تیم‌های بالای جدول حضور داشت، اما 6 شکست پیاپی، عاقبت فضا را برای ادامه همکاری او و باشگاه پیکان عوض کرد. بعد از شکست پیکان برابر نساجی مصاحبه‌های شیعی و جلالی عاقبت منجر به تشکیل جلساتی شد که در روزهای گذشته به‌طور‌مداوم برگزار می‌شد. اولین جلسه روز شنبه برگزار شد و درحالی‌که به نظر می‌رسید جلالی و پیکان نیم‌فصل دوم را هم ادامه دهند، اما جلساتی با ساعات طولانی و آخرین آن‌ها دیروز و به‌مدت 3 ساعت در باشگاه پیکان برگزار شد.

خروجی این جلسه اما یک‌چیز بود؛ جلالی و پیکان به‌طورتوافقی از هم جدا شدند تا پیکان نیم‌فصل دوم را با یک سرمربی جدید آغاز کند. موضوع جالب درباره این جدایی اینکه در پایان جلسه محمود شیعی، مدیرعامل تیم پیکان، لوحی را به‌خاطر تقدیر از زحمات مجید جلالی به این مربی داد و در انتها عکسی هم به یادگار در کنار هم گرفتند. این احتمالا آخرین عکس مشترک جلالی و شیعی حداقل تا پایان این فصل از رقابت‌ها خواهد بود. یکی از دلایلی که منجر به این جدایی شد، دخالت‌های یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه پیکان در تصمیمات مهم جلالی بود. نظر این عضو هیئت‌مدیره این بود که باید کادر فنی پیکان تقویت شود. از طرفی جلالی چند بازیکن ازجمله مهران قاسمی، ابوالفضل ابراهیمی، علی حمودی و... را در لیست خروج تیمش در نیم‌فصل قرار داده بود که برخی اعضای هیئت‌مدیره پیکان با این مسئله مخالفت کردند. جلالی هم وقتی این مسائل را دید، تصمیم گرفت به صورت توافقی جدا شود.

نکته جالب‌توجه اینکه مسئولان باشگاه پیکان هر یک گزینه‌های متفاوتی را برای جانشینی جلالی مدنظر دارند و باید دید درنهایت حرف کدام یک به کرسی خواهد نشست. از مهدی تارتار، جواد نکونام و حسین فرکی به‌عنوان گزینه‌های جانشینی جلالی یاد می‌شود و در روزهای آتی سرمربی جدید پیکانی‌ها مشخص خواهد شد. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی