کد خبر : 92204
/ 14:38
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

در نظر گرفتن بدبینانه‌‌ترین حالت نرخ ارز برای بودجه سال 98 شهرداری

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: برای بودجه سال 98 شهرداری مشهد، بدبینانه‌ترین مدل نرخ ارزی در نظر گرفته خواهد شد تا با مشکلات مالی و کسری بودجه مواجه نشویم.

در نظر گرفتن بدبینانه‌‌ترین حالت نرخ ارز برای بودجه سال 98 شهرداری

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، بتول گندمی در این باره اظهار کرد: در زمان تصویب برنامه عملیاتی، برای برآورد بودجه برنامه عملیاتی (میان مدت) شهرداری سه مدل ارائه کرد، مدلی که پیش‌بینی قیمت ارز در آن بالاتر بود را شورا تصویب کرد.
وی افزود: مدل بدبینانه که بالاترین نرخ ارز را در نظر می‌گرفت، مدل خوش‌بینانه با پایین‌ترین نرخ ارز و مدل متوسط که میانگینی از این دو قیمت ارز بود با این حال ما مدل بدبینانه را در تنظیم بودجه برنامه عملیاتی در نظر گرفتیم.
گندمی با بیان اینکه در برنامه عملیاتی حدود بودجه و منابع و مصارف هر سال آن مشخص شده است، ادامه داد: حتی مازاد درآمد بر مصارف هم در هر سال در این برنامه مشخص شده است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: پیش از بررسی برنامه عملیاتی در شورا، قرار شد تا با بررسی نرخ ارز و تغییرات آن بودجه آن مورد بازنگری قرار گیرد به این صورت سقف و کف هم منابع و هم مصارف در نظر گرفته شده است. 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی