کد خبر : 92423
/ 07:59
بسته خبری اقتصادی

خرید خدمت سربازی به بودجه برمی‌گردد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس گفت: موضوع خرید خدمت سربازی در بودجه سال آینده لحاظ می‌شود.

خرید خدمت سربازی به بودجه برمی‌گردد

خرید خدمت سربازی به بودجه برمی‌گردد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس گفت: موضوع خرید خدمت سربازی در بودجه سال آینده لحاظ می‌شود. محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به جزئیات لایحه بودجه سال ٩٨ گفت: جریمه ریالی مشمولان غیبت خدمت سربازی در لایحه بودجه سال ٩٨ لحاظ نشده‌است و به نظر می‌رسد این موضوع تا آخر سال جاری اجرایی می‌شود. وی ادامه داد: ظاهرا نبود این بند از قانون بودجه در لایحه بودجه سال ٩٨، درخواست ناجا یا ستاد کل نیروهای مسلح باشد. با این حال ممکن است در مجلس این موضوع دوباره در قانون لحاظ شود.

 

﷯ افزایش ١٨درصدی درآمد مصوب استان 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: درآمد مصوب این استان در بودجه سال ١٣٩٨ کل کشور رشد ١٨درصدی نسبت به درآمد مصوب امسال دارد .سید مهدی رمضانی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: بر این اساس درآمد مصوب خراسان رضوی در بودجه سال آینده کل کشور ۴١ هزار و ٧١٩ میلیارد ریال است، در حالی که درآمد مصوب امسال ٣۵ هزار و ۴٧٣ میلیارد ریال است.

 

﷯ خط فقر در مشهد 

مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد، خط فقر در مشهد در نیمه اول سال به یک میلیون و ۸۱۰ هزار تومان به ازای هر خانواده چهارنفره رسید. به گزارش خبرآنلاین، خط فقر خانوار چهار نفره در خراسان رضوی یک میلیون و ۳۳۱ هزار تومان است.

 

﷯ اعلام نرخ بیکاری 

مرکز آمار ایران اعلام کرد نرخ مشارکت اقتصادی در پاییز امسال نرخ بیکاری به ۱۱.۷ درصد رسید. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی