کد خبر : 92482
/ 03:35
صحبت‌های آیت‌ا... علم‌الهدی درباره پروژه نفوذ و استحاله فکری جوانان

خطر نفوذ دشمن همه‌جا هست

خطبه‌های نمازجمعه این هفته مشهد تفاوتی با هفته‌های گذشته این آئین عبادی- سیاسی داشت و نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی از نفوذی پرده برداشت که ممکن است گریبان‌گیر خیلی از شخصیت‌ها شود.

خطر نفوذ دشمن همه‌جا هست

شهرآرا آنلاین - سارا رنگیان - آیت‌ا... سید احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نمازجمعه مشهد با هشدار به خطر نفوذ دشمن در جریان‌های انقلابی و دینی گفت: نمازگزاران جمعه، حزب‌اللهی‌های این نظام و انقلاب و بسیجیان از سر گذشته! حواستان باشد دشمن کنار شما هم نفوذ می‌کند و نفوذ دشمن مخصوص مدیریت نیست. وی ادامه داد: نفوذ دشمن همه‌جا هست. حتی ممکن است در جریان‌های امثال بنده هم نفوذ کند. بیاید کنار من، با توطئه‌ای تحریک کند، حرفی بزند و من را در جریانی زیان‌بخش در مسیر انقلاب و نظام بیندازد.

امام جمعه مشهد در ادامه صحبت‌های خود «نفوذ» و «استحاله» را ٢اصل در راهبرد توطئه و فتنه دشمن دانست و گفت که این ٢لغت را به خاطر بسپارید، چرا که خطر نفوذ آن در همه‌جا هست از جمله دستگاه‌های مدیریتی. نفوذ منحصر به دستگاه‌های مدیریتی کشور نیست، دشمن اگر بخواهد نفوذ کند، در مراکز اقتصادی ما نفوذ می‌کند و از همه بدتر، در جوامع ما و از همه جلوتر، در جریان‌های ارزشی و نیروهای حزب‌اللهی نفوذ می‌کند. وی همچنین از موضوع استحاله فکری جوانان نیز سخن گفت و ادامه داد: دشمن با ترویج بی‌حجابی به دنبال استحاله انقلاب 

است. اگر پرده حجاب کنار برود و بی‌حجابی رایج شود جامعه دینی بی‌دین می‌شود و نسل جوان به دنبال عیاشی و شهوت می‌رود. به گفته آیت‌ا... علم‌الهدی در بعضی همایش‌ها و فضای مجازی هم تحت عنوان مدارا با جوانان نمادهایی از بی‌حجابی و عکس‌هایی از امام موسی صدر با زنان بی‌حجاب را نشر می‌دهند در حالی که او به مقتضای موقعیت سیاسی و اجتماعی که در لبنان داشت، در نشست‌هایی شرکت می‌کرد که زنان بی‌حجاب هم حضور داشتند. وی تصریح کرد: اکنون در ترکیه هم دیسکوهایی برای زنان چادری ایجاد کرده‌اند تا زنان با حجاب در آن مکان‌ها به رقص مشغول ‌شوند و این نیز توطئه دشمن است و می‌خواهد زنان چادری را کانون بی‌عفتی، مفاسد و فحشا معرفی کند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی