کد خبر : 92572
/ 04:09
سرپرست فرمانداری مشهد در بازدید از مجموعه آبی منطقه 5 مشهد:

پروژه‌های حاشیه شهر، امیدآفرین هستند

سرپرست فرمانداری مشهد مقدس از روند تکمیل پروژه مجموعه آبی واقع در منطقه بازدید کرد.

پروژه‌های حاشیه شهر، امیدآفرین هستند

شهرآرا آنلاین - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حیدر خوش نیت در بازدید از پروژه مجموعه آبی واقع در منطقه 5 مشهد بیان کرد: خدمت‌رسانی و توجه به حاشیه شهر برای تعریف پروژه‌های امیدآفرین بسیار ارزنده و ضروری است. مجموعه استخر ویژه آقایان و بانوان در این نقطه از شهر که به لحاظ فرهنگی و رفاهی در شرایط بسیار حساسی قرار دارند، کار بزرگ و اثربخشی است که با دیدن روند اجرای پروژه زحمات در خور توجه شهرداری منطقه 5 به وضوح مشاهد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نکته شاخص‌تر اینکه در این پروژه شهرداری منطقه 5 تلاش کرده است تا کلیه استانداردهای لازم را رعایت کند که به نظرم یکی از مجموعه‌های آبی مدرن خواهد شد.

در ادامه حسین عبدا‌...زاده، شهردار منطقه5، نیز ضمن تشکر و قدرشناسی از حضور فرماندار درباره این پروژه گفت: عوامل اجرایی مجموعه آبی در حال احداث، تلاش می‌کنند تمام مراحل کاری را با سرعت پشت سر گذاشته و شرایط لازم برای افتتاح پروژه فراهم آورند.

وی افتتاح و بهره برداری از این مجموعه عظیم را موجب نشاط و امید برای شهروندان بیان کرد و ادامه داد: شهرداری مشهد تلاش دارد با افتتاح پروژه‌هایی که برای سلامت و رفاه شهروندان نیاز است گامی مؤثر درراستای تحقق اهداف شهری و دسترسی آسان‌تر شهروندان مناطق به نیازهای ضروری آنان بردارد. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی