کد خبر : 92614
/ 05:51

پیشنهادهای بودجه‌ای در راهرو بهارستان

آیا بودجه زیارت، حاشیه شهر و بیمارستان ۵۴٠ تخت‌خوابی ردیف می‌شود؟

پیشنهادهای بودجه‌ای در راهرو بهارستان

شهرآرا آنلاین - امیرعلی قاسمی‌مقدم| اگر بهارستانی‌ها متقاعد شوند و پیشنهادهای بودجه‌ای نماینده مردم مشهد را بپذیرند، بخشی از تظلم‌خواهی پایتخت معنوی ایران در بودجه ٩٨ تحقق پیدا خواهد کرد. 

حجت‌الاسلام نصرا...پژمان‌فر چند روز قبل ٣ پیشنهاد برای احیای ردیف بودجه زیارت، حاشیه شهر و بیمارستان ۵۴٠ تخت‌خوابی به کمیسیون تخصصی ارائه کرد تا بلکه کم‌لطفی‌های موجود در حذف برخی ردیف‌های اعتباری ویژه مشهد جبران شود. او دیروز در مجلس شورای اسلامی نطق میان دستور هم داشت. 

پژمان‌فر در نطق میان دستورش گفت که حذف ردیف حاشیه این کلان‌شهر در لایحه بودجه سال ٩٨ پذیرفتنی نیست. نماینده مشهد از کاهش اعتبارات قطار برقی مشهد و نبود اهتمام برای اجرای مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی، به عنوان مهم‌ترین مشکلات حوزه انتخابی خود نام برد و با اشاره به انتخاب استاندار خراسان رضوی گفت که از آقای رزم حسینی توقع داریم به مشکلاتی که امروز انباشته شده است رسیدگی کند. 

اما آن‌طور که نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به شهرآرا خبر داد، گویا پیشنهادهای احیای ردیف بودجه حاشیه شهر، ردیف بودجه زیارت و ایجاد ردیف بودجه ویژه بیمارستان ۵۴٠ تخت‌خوابی حاشیه شهر مشهد به کمیسیون‌های تخصصی رفته است و در صورت تصویب، به کمیسیون تلفیق ارجاع خواهد شد. 

پژمان‌‌فر البته به این نکته اشاره کرد که قانع کردن نمایندگان مجلس به دلیل وجود نگاه‌های بخشی، کار دشواری است اما نمایندگان مشهد برای دفاع از پیشنهادهای بودجه‌ای به نفع این کلان‌شهر تلاش خود را خواهند کرد. 

 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی