کد خبر : 92674
/ 06:30

دستگیری ٩ دلال دلار در مشهد

کوچه ثبت در خیابان امام خمینی(ره) مشهد همیشه یکی از پاتوق های دلالان ارز بوده است،

دستگیری ٩ دلال دلار در مشهد

شهرآرا آنلاین - کوچه ثبت در خیابان امام خمینی(ره) مشهد همیشه یکی از پاتوق های دلالان ارز بوده است، افرادی که معمولا در زمان التهاب بازار کارشان گرم‌تر می‌شود و سعی می‌کنند تا با تحریک مردم میزان فروش خود را افزایش دهند. با وجود اینکه امسال چندین طرح برخورد با دلال‌های ارز در خیابان امام خمینی(ره) اجرا شده‌است اما هر بار به فاصله کوتاهی آن‌ها فعالیت خود را در این خیابان دوباره شروع کرده‌اند. با‌این‌حال روز گذشته روابط عمومی استانداری خراسان رضوی خبری منتشر کرد که بر اساس آن هم‌زمان با شروع طرح مبارزه با ارز قاچاق در مشهد، از دلال‌های ارز در خیابان امام خمینی(ره) مواد مخدر نیز کشف شده است.

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی که این خبر را اعلام کرد، گفت: در راستای اجرای مصوبات کمیسیون مبارزه باقاچاق کالا و ارز استان و شهرستان مشهد، طرح مبارزه با دلالان ارز در مقابل بانک ملی باحضور مأموران اداره مبارزه باقاچاق کالا و ارز یگان امداد و کلانتری شهیدفیاض بخش عملیاتی شد.

رسول فرزادفر افزود: در این طرح، ۲۲ هزار و ۱۵۳ دلار امریکا، ۴۴۰ هزار و ۵۰۰ دینار عراقی، ۱۵۰ یورو، ۲۹ میلیون و ٧٧۵ هزار تومان وجه نقد، ۲۲ گرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.

فرزادفر ادامه داد: همچنین تعداد ۹ نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری هیوندا توقیف شد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی