کد خبر : 92748
/ 08:11

تلویزیونی که کوچک و بزرگ  می شود

تا به حال برایتان پیش آمده است که بعد از عوض کردن منزلتان یا تغییر دکوراسیون دادن، فضای اختصاص داده شده به تلویزیونتان کمتر یا بیشتر شود و نیاز به تلویزیونی با اندازه متفاوت داشته باشید؟

تلویزیونی که کوچک و بزرگ  می شود

شهرآرا آنلاین - در این زمینه یک تولید کننده تجهیزات الکترونیکی از نمایشگری رونمایی کرده است که می توان در چند ثانیه آن را کوچک تر یا بزرگ تر کرد تا منطبق با نیاز کاربر شود.به گزارش ماشابل تک، سامسونگ در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی(CES) که هم اکنون در حال برگزاری است، از یک تلویزیون ۷۵ اینچی 4K رونمایی کرده که برای هر خانه ای با هر مقدار فضا و هر نوع دکوراسیون مناسب است. در این تلویزیون از فناوری «میکرو ال ای دی» استفاده می شود و می توان آن را در هر سایز و وضوح دلخواه شخصی سازی کرد.

دارندگان این تلویزیون می توانند با ترکیب کردن پنل های میکرو ال ای دی آن، در چند ثانیه تلویزیونی کوچک تر یا بزرگ تر بسازند.«جان هی هان» رئیس بخش نمایشگر در سامسونگ دراین باره گفت: این نمایشگر قابل شخصی سازی است و می توان آن را در هر نقطه ای از خانه قرار داد. اگر ماژول های بیشتری به این نمایشگر ۷۵ اینچی اضافه کنیم، دستگاه را می توان به ۸۰ یا ۹۰ اینچ رساند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی