کد خبر : 92824
/ 08:26

احتمالات جدید در پرونده کودک گم‌شده

جست‌و‌جوی ٩ساعته برای یافتن پسر بچه ۵ساله بی‌نتیجه ماند

احتمالات جدید در پرونده کودک گم‌شده

شهرآرا آنلاین - سهیل دیبا | از بامداد روز گذشته با اعلام مفقودی کودکی پنج‌‌‌‌‌ساله در حوالی مشهد، عملیات جست‌وجوی هلال‌احمر آغاز و در‌نهایت پس از ٩ساعت پیگیری، پرونده با توجه به احتمالات جدید به پلیس واگذار شد.به گزارش شهرآرا، ساعت ٢:۴۵بامداد دیروز با اعلام مفقودی کودکی پنج‌ساله در روستای فارمد از توابع مشهد، گروه‌های جست‌و‌جوی هلال‌احمر به همراه سگ‌های زنده‌یاب (آنست) به این منطقه واقع در جاده سیمان رفتند.

اظهارات اطرافیان نشان می‌داد که این پسربچه از ساعت ١٧سه‌شنبه از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است. به گفته بهمن‌آبادی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی، ٢گروه امدادی شامل ۵امدادگر با ٢خودرو امدادی و سگ‌های زنده‌یاب عملیات خود را آغاز کردند.امدادگران در ابتدای جست‌و‌جو، تمام مکان‌هایی که احتمال حضور کودک در آنجا وجود داشت را گشتند و سپس دامنه عملیات به اطراف روستا کشیده شد.

این عملیات گسترده تا ظهر دیروز بدون کمترین نشانه‌ای از کودک ادامه یافت و امدادگران هلال‌احمر با احتمالات جدید که در پرونده به وجود آمده بود، آن را در اختیار پلیس قرار دادند.وجود احتمالاتی همچون آدم‌ربایی به منظور انتقام‌گیری و اختلافات خانوادگی، پای پلیس را به پرونده گشود.

سرهنگ اکبر آقابیگی، فرمانده انتظامی مشهد با تأیید این پرونده از آغاز عملیاتی گسترده با حضور گروهی ازکارآگاهان اداره مفقودین پلیس آگاهی خراسان‌رضوی خبر داد.

تا عصر دیروز که ٢۴ساعت از گم شدن این پسربچه پنج‌ساله می‌گذشت، هیچ نشانه‌ای از کودک به دست نیامد و پلیس با چیدن قطعات مختلفی از این پرونده کنار هم به دنبال حل این معمای مرموز است.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی