• خانه
  • یادداشت
  • استاندار خراسان رضوی روز پرستار را تبریک گفت
کد خبر : 92890
/ 10:13

استاندار خراسان رضوی روز پرستار را تبریک گفت

استاندار خراسان رضوی در پیامی ضمن تبریک روز پرستار گفت: مناسبتی شایسته تر از روز میلاد حضرت زینب (س) برای قدردانی از مقام شامخ پرستاران کشورمان نمی توان یافت.

استاندار خراسان رضوی روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش شهراراآنلاین، استانداری خراسان رضوی روز شنبه به نقل از علیرضا رزم حسینی در این پیام گزارش داد: روز پرستار یادآور بزرگ بانوی کربلا است. او که نماد صبر، ایثار، مهر و الگوی پرستاران است. بدون تردید مقام حضرت زینب (س) اسوه و تجلی تام و تمام ایثار و فداکاری و صبر است، او که زینت پدر و یاور و غمخوار برادر بود، بزرگ بانویی که عنوان 'بزرگ پرستار تاریخ' زیبنده نامش است.

استاندار خراسان رضوی افزود: پرستاران با تاسی از زندگی سراسر ایثار و استقامت پرستار دشت نینوا حضرت زینب(س) و کلام زیبای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که در وصف مقام پرستاران فرمودند 'پرستاری از یک سو ترکیبی از رحمت و عطوفت و مهربانی و از سوی دیگر دانش و معرفت و تجربه است' الگوهای شایسته جامعه اسلامی هستند.

رزم حسینی همچنین نوشت: اینجانب به نمایندگی از دولت خدمتگزار تدبیر و امید با تبریک این روز بزرگ به محضر تمامی پرستاران خطه خراسان رضوی که در مسیر سلامت و بهبودی دردمندان تلاش می کنند و نکوداشت رشادتهای پرستاران غیور سنگرهای هشت سال دفاع مقدس، از جوار بارگاه امام مهربانیها دعاگوی همه شما عزیزان هستم.

پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب(س) روز پرستار نامیده شده است 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی