کد خبر : 92927
/ 05:35

کنار خادمان به شهروندان و زائران خواهیم بود

مدیریت شهری کنونی از همان روزهای ابتدایی کار خود، همواره بر حل مشکلات شهروندان تأکید داشته و در همین راستا از راه‌های مختلف در این مسیر قدم برداشته است.

کنار خادمان به شهروندان و زائران خواهیم بود

شهرآرا آنلاین - مدیریت شهری کنونی از همان روزهای ابتدایی کار خود، همواره بر حل مشکلات شهروندان تأکید داشته و در همین راستا از راه‌های مختلف در این مسیر قدم برداشته است. به همین منظور می‌توان از پروژه‌هایی صحبت کرد که شهرداری مشهد، با اهتمام ویژه آن‌ها را به سرانجام رسانده است. شهردار مشهد هم در دیدار روز گذشته خود با کارکنان شهرداری مشهد تأکید کرد که قرار نیست همیشه در اتفاقات و رویدادها نقش اول را بر عهده داشته باشیم و می‌توانیم جایی که فعالیت مناسب و خوبی در راستای خدمت به مردم انجام می‌شود از آن حمایت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در این دیدار که هم‌زمان با میلاد حضرت زینب(س)، انجام شد، گفت که در کنار آن‌هایی که به شهروندان مشهدی و زائران حضرت رضا(ع) خدمت می‌کنند، هستیم و حمایتشان می‌کنیم. او با بیان اینکه اگر حضرت زینب(س) در کربلا نبود، واقعه کربلا در کربلا مانده بود، افزود: حضرت زینب (س) با شجاعت و استقامت پیام بزرگ عاشورا را به گوش جهانیان رساند. کلائی با اشاره به اینکه از همکارانم در سازمان بزرگ شهرداری مشهد می‌خواهم هر جا فعالیت خوب و مناسبی را دیدند از آن حمایت کنند، گفت که بر همین اساس شهرداری مشهد در کنار آن‌هایی که به شهروندان و زائران خدمت می‌کنند خواهد بود و حمایتشان خواهد کرد.  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی