کد خبر : 92932
/ 05:46
بسته خبری فرهنگی

نتایج بخش دیوارنگاره «خانه بهار» مشخص شد

٣٢ طرح بخش دیوارنگاره دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد، خانه بهار ٩٨ انتخاب شدند.

نتایج بخش دیوارنگاره «خانه بهار» مشخص شد

شهرآرا آنلاین 

﷯﷯﷯

 ﷯ ٣٢ طرح بخش دیوارنگاره دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد، خانه بهار ٩٨ انتخاب شدند. به گفته صدرا یوسفی، دبیر جشنواره خانه بهار ٩٨ شهرداری مشهد، از تعداد ٣۶٢ طرح از ١٠٢ هنرمند پس از بررسی‌ اعضای هیئت انتخاب، ٣٢طرح از ٢۶ هنرمند انتخاب شدند.

همچنین با نظر هیئت داوران این بخش از جشنواره، به ٣ اثر برگزیده که دارای کیفیت اجرای برتر باشند، جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

﷯﷯﷯

﷯نمایشگاه انفرادی آثار خوش‌نویسی محدثه آدمیان که روز گذشته در نگارخانه سروش افتتاح شد، تا پنجشنبه ٢٧دی‌ میزبان علاقه‌مندان به هنر نقاشی‌خط است. نگارخانه سروش در خیابان فلسطین یک واقع شده است.

﷯﷯﷯

﷯نمایش «شب کوتاست» به‌نویسندگی و کارگردانی احسان فورجانی به‌روی صحنه رفته است. این نمایش، داستان دو زوج را روایت می‌کند که هرکدام با مشکلاتی مواجه هستند و داستان از جایی شروع می‌شود که یک زوج تصمیم به جدایی می‌گیرند. شب کوتاست هرشب ساعت٢٠ در تماشاخانه خورشید واقع در چهار‌راه دانش‌آموز به روی صحنه می‌رود.

﷯﷯﷯

﷯نمایشگاه ششمین دوسالانه‌ تذهیب‌های قرآنی در نگارخانه‌ «رضوان»، روز گذشته افتتاح شد.

بازدید از این نمایشگاه تا ۴بهمن٩٧، ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت٩ تا ١٣ و ١۶ تا ١٩به نگارخانه رضوان مراجعه کنند. 

مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این نمایشگاه یکشنبه ٢٣دی، ساعت١٧:٣٠ در سالن اجتماعات مؤسسه فرهنگی قدر واقع در بولوار سجاد، نبش سجاد یک، برگزار خواهد شد.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی