کد خبر : 92937
/ 05:57
ماجرای مشکلات پیش بینی نشده و استرداد بلیت‌ها

اجرای موسيقی زند وكيلی لغو شد

درحالی‌که تمامی بلیت‌های هر دو سانس اجرای صحنه‌ای ٢٣دی‌ماه علی‌زندوکیلی در سالن سپید مشهد به فروش رفته بود، روز گذشته برگزاری این اجرای صحنه‌ای در مشهد لغو شد.

اجرای موسيقی زند وكيلی لغو شد

شهرآرا آنلاین - افخمی| درهرحال بعد از برگزاری کنسرت حسام‌الدین سراج درجایی‌که امیدها برای اتفاقات بهتر هنری در مشهد پررنگ شده‌ بود، بار دیگر لغو اجرای یک کنسرت، اتفاقات هنر مشهد را بار دیگر در صدر اخبار رسانه‌های کشورقرارداد. 

بعد از منتشرشدن خبر لغو اجرای زندوکیلی در مشهد، علت را از محمدجواد‌استادی، رئیس اداره ارشاد مشهد، جویا شدیم. او نیز تنها به گفتن این جمله اکتفا کرد: «مجوز نهایی اجرای صحنه‌ای آقای زندوکیلی را معاونت هنری اداره کل ارشاد صادر کرده‌ است و آقای محمدی باید دراین‌باره توضیح دهند و از سمت ارشاد مشهد نکته‌ای وجود نداشته‌ است». تلاش‌های شهرآرا برای تماس با معاون هنری اداره کل ارشاد خراسان رضوی و کسب اطلاع از کم‌وکیف و دلایل لغو این اجرای صحنه‌ای هم بی‌نتیجه ماند.

دراین‌میان مؤسسه فرهنگی‌هنری خورشید حکمت پارس به‌عنوان برگزارکننده این برنامه اطلاعیه‌ای را درباره لغو کنسرت علی زندوکیلی منتشر کرد که در این اطلاعیه آمده است: «گروه موسیقی آقای زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانی‌ها، مشهد‌الرضا(ع)، برگزار کند که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بی‌دریغ مسئولان محترم شهر مشهد روبه‌رو شد، به‌طوری‌که در ساعات اولیه تمامی بلیت‌های دو سانس به فروش رفت؛ اما با نهایت تأسف در اواخر آماده‌سازی با مشکلات پیش‌بینی‌نشده روبه‌رو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو و به زمان دیگری موکول گردید».همچنین از طرف این مؤسسه برای خریداران بلیت اجرای صحنه‌ای علی زندوکیلی پیامک‌هایی مبنی بر لغو کنسرت و استرداد مبلغ بلیت فرستاده شده است. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی