کد خبر : 92941
/ 06:07

٢تندیس بین المللی برای شهرداری مشهد

هفته گذشته شهرداری مشهد توانست تندیس نقره ای بلوغ بودجه‌ریزی و تندیس طلایی حسابرسی داخلی ایران را دریافت کند.

٢تندیس بین المللی برای شهرداری مشهد

شهرآرا آنلاین - به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،مدیر‌کل برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در این باره گفت: در نهمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد، شهرداری مشهد به عنوان تنها شهرداری در کشور توانست تندیس نقره‌ای بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد را به دست آورد. جمال حسن بارانی اظهار کرد: این کنفرانس امسال در ۴ محور پیاده‌سازی و استقرار نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در ایران، ارزیابی بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی، نقش حسابرسی عملکرد در اجرای نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد و نقش و کارکرد قوه مقننه در اجرای نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد برگزار گردید. وی افزود: بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد از سال ٩٢ تاکنون به صورت عملیاتی و عملکردی در شهرداری مشهد ثبت می‌شود و این مجموعه برای نخستین بار در میان دستگاه‌های اجرایی سطح کشور توانست سازو‌کار اجرایی بودجه عملکردی را از طریق سامانه ایجاد کند. مدیرکل امور مجامع و حسابرسی داخلی شهرداری مشهد نیز از دریافت اولین تندیس طلایی جایزه ملی حسابرسی داخلی ایران توسط این مدیریت خبر داد. 

عبدالامیر بخشی‌زاده اظهار کرد: شهرداری مشهد امسال برای اولین بار در مراسم جایزه مدیریت حسابرسی داخلی ایران شرکت کرد که پس از بررسی فعالیت‌های این مدیریت در تمامی سطوح و تأثیر آن‌ها بر فعالیت‌های شهرداری توسط خبره‌ترین اساتید حسابرسی کشور به عنوان داور این همایش و جایزه، در میان شرکت‌کنند‌های زیاد از میان بانک‌ها، ادارات، نهادها، شرکت‌ها، دستگاه‌ها و‌...، موفق به دریافت بالاترین نشان یعنی تندیس طلایی شدیم.

وی ادامه داد: این موفقیت، حاصل تأکیدات شهردار مشهد بر شفاف‌سازی هر چه بیشتر حساب‌های مالی، افزایش کنترل‌های داخلی در تمامی بخش‌های شهرداری و تلاش‌های همه همکارانم در مجموعه مدیریت مجامع و حسابرسی شهرداری مشهد است.

بارانی بیان کرد: در این کنفرانس نیز از کشورهای فرانسه، مالزی و اوکراین حضور داشتند.  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی