کد خبر : 93151
/ 07:13

تمرکز بر سرمایه‌گذاری در حوزه آب برای کاهش هدررفت

ضرورت تمرکز بر سرمایه‌گذاری و تعریف پروژه‌های آب و فاضلاب با هدف کاهش هدررفت، موضوعی است که موجب ارتقای بهره‌وری و کیفیت و توسعه شبکه آب و فاضلاب می‌شود

تمرکز بر سرمایه‌گذاری در حوزه آب برای کاهش هدررفت

شهرآرا آنلاین - ضرورت تمرکز بر سرمایه‌گذاری و تعریف پروژه‌های آب و فاضلاب با هدف کاهش هدررفت، موضوعی است که موجب ارتقای بهره‌وری و کیفیت و توسعه شبکه آب و فاضلاب می‌شود. مقوله‌ای که مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان‌رضوی هم آن را در حوزه آب مؤثر دانسته است.

به گزارش استانداری خراسان‌رضوی، شکوه میرشاهی در ششمین نشست دفاتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت شرق کشور گفته که با توجه به وضعیت بحرانی آب در شرق کشور باید در این حوزه با 2 هدف بهبود و ارتقای شبکه آب و فاضلاب و بهره‌برداری اقتصادی از پساب و فاضلاب‌ حاصل، سرمایه‌گذاری‌های جدیدی شود.

او در ادامه با بیان اینکه پروژه‌های این حوزه باید به صورت شفاف و انتفاعی تعریف شود، اظهار کرد: با توجه به اسناد بالادستی از جمله سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی، ماده 37 قانون برنامه ششم و قانون تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری و تکالیف قانون بودجه سال‌97، پروژه‌های حوزه آب باید به نحوی تعریف شود که از طرف بخش خصوصی اجرا و به بهره‌برداری رسد.

میرشاهی همچنین با اشاره به ظرفیت کمیته ماده 12 در راستای بهبود فضای کسب و کار، گفت که نیاز است تا برای شناسایی، ارائه قوانین و رویه‌های مخل کسب و کار اقدامات جدی‌تری صورت گیرد.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی