کد خبر : 93240
/ 07:44

پرفروش ترین بازی های سال ٢٠١٨ پلی استیشن ۴

نزدیک به ٣ هفته از پایان سال ٢٠١٨ می گذرد و مطابق انتظار، سونی فهرست پرفروش ترین بازی های فروشگاه پلی استیشن طی این سال را منتشر کرده است.

پرفروش ترین بازی های سال ٢٠١٨ پلی استیشن ۴

شهرآرا آنلاین - سال گذشته به خاطر عرضه عناوین ویدیویی بزرگ و انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ از جمله خدای جنگ و مرد عنکبوتی، یکی از سال های طلایی این کنسول به شمار رفته و به همین خاطر، رقابت بر سر فروش میان بازی ها سخت و دشوارتر از همیشه شده بود.

گزارش شرکت سونی درباره پرفروش ترین بازی های پلی استیشن ۴ از عملکرد و فروش بی نظیر بازی Black: Duty of Call Ops ۴ در کشورهای آمریکای شمالی و همچنین فروش فوق العاده بازی FIFA ١٩ در کشورهای اروپایی حکایت دارد.

«کالاف دیوتی بلک اپس ۴» لقب پرفروش ترین بازی سال را به خود اختصاص داد، جایگاه دوم این جدول به بازی مهیج« Dead Red Redemption ٢ » تعلق گرفت. به علاوه، در رقابت بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن ۴، ظاهرا «مرد عنکبوتی» فروش بیشتری نسبت به «خدای جنگ» داشته و این عنوان ویدیویی پرطرفدار جایگاه سوم جدول را تصاحب کرده است.

نکته جالب درباره فهرست امسال به حضور بازی هایی با سبک های مختلف برمی گردد. پلی استیشن ۴ از زمان عرضه تا امروز میزبان عنوان هایی برای سلایق مختلفی بوده است و همین موضوع دلیل فروش فوق العاده و ۹۲ میلیون واحدی این کنسول را منطقی جلوه می دهد.

در ادامه نگاهی به پرفروش ترین بازی های پلی استیشن ۴ در سال گذشته میلادی خواهیم داشت. فهرست زیر مربوط به بازار آمریکا می شود. فهرست مناطق دیگر نیز تنها با تغییر جایگاه بعضی از بازی ها با فهرست زیر یکسان است. برای مثال بازی فیفا ١٩ در رتبه ۱ پرفروش ترین عنوان های پلی استیشن ۴ قاره اروپا قرار دارد.

 

1. Call of Duty: Black Ops ۴ 

2. Red Dead Redemption 2 

3. Marvel's Spider-Man 

4. God of War 

5. Grand Theft Auto V 

6. NBA 2K19 

7. FIFA 19 

8. Monster Hunter: World 

9. Far Cry 5 

10. Madden NFL ١٩

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی