کد خبر : 93241
/ 07:45

افشای اطلاعات خصوصی در توییتر

اگر از سال ٢٠١۴ به این سو روی تلفن هوشمند اندرویدی خود از برنامه توییتر استفاده کرد ه اید، به احتمال زیاد توییت های خصوصی شما به وسیله دیگر کاربران مشاهده شده اند

افشای اطلاعات خصوصی در توییتر

شهرآرا آنلاین - اگر از سال ٢٠١۴ به این سو روی تلفن هوشمند اندرویدی خود از برنامه توییتر استفاده کرد ه اید، به احتمال زیاد توییت های خصوصی شما به وسیله دیگر کاربران مشاهده شده اند، چرا که به علت وجود یک باگ امنیتی در توییتر اندروید و در صورت تغییر بعضی تنظیمات، توییت های خصوصی برای همه کاربران از حالت مخفی خارج می شوند.

طبق اطلاعاتی که به تازگی در بخش راهنمایی توییتر آمده است، نوعی ایراد امنیتی در نرم افزار اندرویدی این سرویس وجود دارد که باعث می شود پس از انجام تغییراتی مانند عوض کردن آدرس ایمیل برای حساب کاربری توییتر، تنظیمات «Tweets your Protect» خود به خود غیر فعال شوند.

البته به گفته مسئولان توییتر، باگ مورد بحث چند روزی است که در توییتر اندروید رفع شده و کاربران نسخه iOS و تحت وب این شبکه اجتماعی نیز تحت تأثیر باگ امنیتی قرار نگرفته اند. باگ امنیتی توییتر از تاریخ ١٢ آبان ٩٣ تا ٢۴ دی ٩٧ در توییتر اندروید وجود داشته است که با دریافت آخرین به روزرسانی از گوگل پلی، از بین خواهد رفت. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی